Anasayfa / Boston Celtics / Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 24.09.20 (Basket Guru)

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 24.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 4. maçında Miami Heat Perşembe saat 03:30’da Boston Celtics ile karşılaşacak. İddaa Miami lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Miami ilk 2 maçı kazandıktan sonra son maçta ilk defa maçın içinde kalamamış ve rakibine 11 sayı farkla teslim olmuştu. Hayward’ın dönmesi ile enerjisi artan Boston karşısında bu kez zorlanmışlardı. Temel problem bu kez alan savunmasının tutmaması, takım savunmalarının yumuşak kalmalarıydı ki 117 sayı yediler Boston’dan. Adebayo yine pota altında çok iyi iş çıkarırken bu kez Dragic, Butler ve Herro’yu yanlız bırakınca skore üretimleri de yeterli olmadı.

Boston ikinci maçta Hayward’ın getirdiği enerjiyle hücumda daha derli toplu daha dinamik bir performans sergiledi. Alıştığımız gibi Brown, Tatum, Walker, Smart, nam-ı diğer Fantastik Dörtlü takımın skor yükünü sırtlayan isimler oldular. Alan savunmasına karşı hem dış şutlarla hem de yüksek posttan daha akıllıca, daha verimli hücum ettiler. Ayrıca bu kez guard savunmasında da iyi işler çıkardılar ve en azından Dragic’in ilk 2 maçtaki gibi devreye girmesini engellediler. 

Miami son maçı farklı kaybetmesine rağmen seride halen 2-1 önde ve bu nedenle psikolojik üstünlük de onlarda. Son maçta hücumda biraz bocaladıklarını gördük ama Boston’un daha fazla seriye dahil olmaması için bu maçın ne kadar önemli olacağını biliyorlar, bu bilinçle ekstra konstre olup ilk 2 maçtaki gibi hücumda toparlanacaklarını, Dragic-Butler ikilisini tekrar devreye sokacaklarını düşünüyorum. Boston belki enerjisi ile yine kazanan taraf olur ama Miami’nin bu kez son topa kadar pes etmeyeceğini öngörüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 (+8.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Reggio Emilia – Treviso İddaa Tahmini 01.11.20

İtalya Lega Basket Serie A 6. hafta mücadelesinde Reggio Emilia Pazar saat 20:00’da Treviso ile …