Anasayfa / Boston Celtics / Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 28.09.20 (Basket Guru)

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 28.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 6. maçında Miami Heat Pazartesi saat 02:30’da Boston Celtics ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 210.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 208.5 olarak belirlemiş.

Miami seride 3-2 önde ve final yolunda önemli bir avantaja sahip. Ancak son maçta Boston dirençli oyununa cevap vermekte sorun yaşamışlar ve 121-108 gibi farklı bir skorla yenilmişlerdi. Hücumda aslında kendi standartlarında oynadılar ama savunmada ciddi sorunlar yaşamışlardı. Özellikle Adebayo’nun oyunun iki alanında düşük kalması onları maç dışında kalmaya itmişti. Diğer taraftan Robinson’ın hücumda verdiği katkı ise serinin kalan maçları için umut vericiydi.

Boston cephesinde ise umutlar artmış durumda. Son maçta buldukları 121 sayı ile hücumda ne kadar verimli olabileceklerini gördüler. Theis ve Hayward’dan çift haneli skor katkısı gelmesi seviyelerini yükseltmişti. Tatum, Brown, Walker, Smart görevlerini yaparken bir ya da 2 oyuncudan gelecek çift haneli skor katkısı onları hücumda durdurulması zor bir takım yapıyor. Ayrıca Tatum 30 sayılara istikrarlı bir şekilde ulaşmasının da Boston için ne kadar önemli olduğunu yine görmüş olduk.

Seri şuanda dengeye gelmiş durumda ve artık kimin kazanacağını tahmin etmek eskisinden zor. Bunun yerine takımların son maçlarda artan hücum performanslarını dikkate alarak tercihimi yüksek skordan yana kullanacağım ki serinin son 3 maçında da 210 baremi rahatlıkla aşılmıştı. Takımların yine bizlere çekişmeli bir maç izleteceğini, bunun da skor limitini yükseltme konusunda önemli bir tetikleyeceğini düşünüyorum. İki takım da x-faktörleri devreye soktular, rahatlıklar 110 sayıları zorlarlar karşılıklı olarak.

İddaa Oranı: ÜST (210.5) – 1.48
Bets10 Oranı: ÜST (208.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Türk Telekom – Hapoel Jerusalem İddaa Tahmini 27.10.20

FIBA Şampiyonlar Ligi ilk hafta mücadelesinde Türk Telekom Salı saat 20:30’da Hapoel Jerusalem ile karşılaşacak. …