Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Miami Heat – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini (2) 11.03.23

Miami Heat – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini (2) 11.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Miami Heat Cumartesi günü saat 04:00’da Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 215.5 olarak açıklamışlar.

Heat konferansın play-off yarışçılarından birisi. Şuana kadar 35 galibiyet topladılar ve 7. sırada yer alıyorlar. 6. sıradan yani play-in oynamadan direkt play-off bileti kapacak takımlardan sadece 2 adım gerideler. Son 3 maçlarından ikisini kazanarak iyi bir dönemde olduklarını gösterdiler. Bunun yanında konferansın savunması iyi takımlarından birisi konumundalar, maç başına 109 sayı görüyorlar potalarında. Bu maçta hem Lowry hem de Robinson’dan faydalanamayacak olmaları da ister istemez hücum performanslarını da yine negatif etkileyecektir, Love’un durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Cavs ise rakibinden daha iyi bir konuma sahip. 42 galibiyetle kendilerine 4. sırada yer buldular. Ayrıca son 3 maçlarını da üst üste kazanarak ne kadar formda olduklarını da göstermişlerdi. Bu sayede de hedefledikleri gibi ilk 4 takım arasındaki yerlerini biraz daha sağlamlaştırmış oldular. Savunma performanslarına baktığımızda ise konferansın en iyi takımlarından biri olduklarını görebiliyoruz, ortalama 106 sayı görüyorlar potalarında. Deplasmandaki son 5 maçlarından ikisini kazanabildiler ve o maçlarda rakiplerin 107 ile 100 sayı bulmasına izin vermişlerdi. Garland’ın durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok.

İki takımın sıralamadaki yerleri gereği farklı hedefleri var ama kağıt üstünde birinin diğerinden net olarak üstün olduğunu söylemek bana göre zor. Nitekim daha yeni 9 Mart’ta yine bu sahada karşılaşmışlar ve Cleveland misafir takım olmasına rağmen 100-104 ile kazanmayı bilmişti. İki takımın da ortalamlarına baktığımızda rakiplere 110 sayının altında izin verdiklerini biliyoruz. Dolayısıyla bu maçta da 2 gün önceki maçta olduğu gibi yine sert ve savunma odaklı bir performans izleyeceğimizi öngörüyorum. 

İddaa Oranı: ALT (215.5) – 1.47
intobet Oranı: ALT (215.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Memphis Grizzlies Cumartesi günü saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem …