Anasayfa / İddaa Tahminleri / Miami Heat – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 05.10.20 (Basket Guru)

Miami Heat – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 05.10.20 (Basket Guru)

NBA final serisi 3. maçında Miami Heat Pazartesi saat 02:30’da Los Angeles Lakers ile karşılaşacak. İddaa Miami lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Miami ilk 2 maçta güçlü rakibi karşısında beklendiği gibi çok zorlanmış, hatta direnememişti bile. Özellikle ikinci maçta hem Adebayo hem de Dragic’in yokluğunda zaten kazanmaları çok büyük sürpriz olurdu. Şimdi Adebayo döndü ve oynaması bekleniyor ama Dragic’in durumu maç saatinde belli olacak. Davis ve Lebron ikilisine karşı özellikle pota altında ayakta kalmakta zorlanıyorlar ki önemli silahlarından olan alan savunması da başarılı olmadı ilk 2 maçta.

Lakers cephesinde işler yolunda. Davis ve Lebron formlarının zirvesindeler ve beklendiği gibi final serisine damga vuruyorlar. Ayrıca Rondo, Green, Caldwell-Pope gibi x-faktörleri de devreye soktular iki maç boyunca. Seride 2-0 önde olmanın psikolojik avantajına sahip oldukları gibi Miami’nin genç yıldızları karşısında tecrübeleri ile de üstünlük kurdular, özellikle işin savunma tarafında daha sert daha diri bir oyun sergiliyorlar.

İki takım arasındaki tecrübe ve süper yıldız farkı net olarak saha yansıdı ilk 2 maçta. Lebron ve Davis seriye ağırlıklarını koymuş durumdalar ki Miami’nin savunmada onlara verecek cevabı yok diyebiliriz. Hal böyle olunca da süper ikiliden gelen minimum 60 sayı eşliğinde Lakers’ın rahat galibiyetler alması kaçınılmaz oluyor. Bu maçta da senaryonun değişmeyeceğini, Lakers’ın handikapı aşarak rahat bir galibiyet alacağını ve şampiyonluüğa bir adım daha yaklaşacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Krka – Igokea İddaa Tahmini 21.10.20

Adriyatik Ligi 2. hafta erteleme maçında Krka Çarşamba saat 18:00’da Igokea ile karşılaşacak. JetBahis toplam …