Güncel
Anasayfa / NBA / Miami Heat – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (3) 05.10.20

Miami Heat – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (3) 05.10.20

NBA’de şampiyonun belli olacağı final serisi devam ediyor. Seride işleri yolunda gitmeyen Miami Heat, Pazarı Pazartesiye bağlayacak gece saat 02:30’da Los Angeles Lakers ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve bets10 bu maç için toplam sayı limitini 217.5 olarak belirlemiş.

İlk maçtaki talihsizliklerin ardından 2. maça as 2 oyuncusundan yoksun çıkan Miami Heat yine varlık gösteremedi. İkinci çeyrekten sonra kontrolü kaybeden ekip eksik haliyle Lakers’ın dominant oyununa söz geçiremedi. Jimmy Butler ve Kelly Olynk ikilisi her ne kadar iyi performans sergilese de çok sessiz bir seri geçiren bir Robinson var. Lakers onu iyi savunuyor ve topla buluşamıyor. Kendrick Nunn biraz ilaç gibi gelse de tabii ki de maç ve tecrübe eksiğine sahip olması onu kısıtlıyor.

Los Angeles Lakers tam olarak istediği yerde. 2-0’a getirdikleri seriyi kaybetme ihtimalleri neredeyse imkansız. LeBron ve Davis ikilisi sırasıyla 33 ve 32 sayıyla oynarken Rondo da 16 sayıyla katkı da bulundu. 47 tane üçlük denemesinde bulunan ekip %34 gibi ortalama bir yüzdeyle atarken Miami’nin dağınık savunmasını da defalarca delmeyi başardı. Hem mental hem fiziksel olarak çok üstünler.

Miami Heat bugün de Dragic’ten faydalanamayacak. Bam Adebayo’nun oynama ihtimali görülüyor fakat oynadığında ne kadar kendi performansını sergileyeceği de merak konusu açıkçası. Los Angeles Lakers dağılmış Miami’ye karşı rahat galibiyetler aldı, belki bu maç biraz daha zorlanabilirler ama hâlâ favoriler. Ben bu maçta tercihimi üstten yana yapacağım.

Eksikler:

Miami: Goran Dragic, Bam Adebayo ( oynaması bekleniyor )
Lakers:

İddaa Oranı: ÜST (217.5) – 1.55
Bets10 Oranı: ÜST (217.5) – 1.72Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

NBA’de şampiyonun belli olmasına sayılı günler kaldı. Seride 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers, Cumayı …