Anasayfa / NBA / Miami Heat – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (3) 05.09.20

Miami Heat – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (3) 05.09.20

NBA Play-Off eşleşmeleri Doğu konferansı 2. tur maçlarıyla devam ediyor. İlk 2 maçı kazanarak büyük avantaj yakalayan Miami Heat, Cumayı Cumartesiye bağlayan gece saat 01:30’da Milwaukee Bucks ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve bets10 bu maçın handikapını Miami lehine 7.5 olarak belirleniş.

Miami Heat’in ilk maçta disiplinli bir şekilde oynayarak tempoyu birçok kez kontrol ettiğinden bahsetmiştim. 2. maçta bu oyunlarını daha yukarı çektiler. Milwaukee gerçekten iyi bir oyun çıkardı fakat Miami de eşit derece’de iyi oyun oynadı ve Jimmy Butler’ın süre bittiğinde kullandığı serbest atışlarla galip gelmeyi başardı. Eric Spoelstra takımın kimyasını çok iyi biliyor ve o doğrultuda neler yapacağını bilen bir koç. Bu yüzden Budenholzer’a da üstünlük sağlıyor. 7 farklı ismin 2. maçta çift hanelere çıktığını da belirtmek gerek.

Milwaukee Bucks ilk maçtan daha iyi bir performans çıkardı. Son anlara 6 sayı geride girseler de maçı eşitlemeyi başardılar. Ama biraz basit bir faulle yenildiler ve seride 2-0 geriye düştüler. Çevirebilecek güçteler ama dediğim gibi Miami, Orlando ile kıyaslanamayacak kadar üst seviyede. Orlando karşısındaki rahatlık ve baskınlığı bu seride yakalama ihtimalleri oldukça düşük. Miami normal sezonda Milwaukee’i 2 kez yenen tek takımdı. Şimdi oynadıkları 2 maçı da kazanmaları bir şeylerin çok iyi işlediğini gösteriyor zaten.

Sahada eşit bir mücadele gücü gördüğümü söylersem yalan olmaz. Ama koç tarafında Miami şu ana kadar daha iyi görüntü sergiledi. Budenholzer savunma düzenini gerektiği gibi kuramıyor iki maçtır ve Miami’den 115 üstü sayı yiyor. Ayrıca takım oyunu durumlarına bakarsak yine Miami daha üstün basıyor. Bu durumlarda Giannis Antetekounmpo avantajı kayıplara karışıyor. Ben bu serinin şu ana kadar anormal gittiğini düşünmüyorum. Ama Miami 4-0 alırsa büyük sürpriz olacaktır. Bu maçta da Miami’nin kimliğine güvenerek onları tercih edeceğim.

Eksikler:

Milwaukee:
Miami: Kelly Olynk (maç saati)

İddaa Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.72Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Denver Nuggets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (3) 23.09.20

NBA’de Play-Off heyecanı konferans finalleriyle devam ediyor. Nefes kesen 2. maçı da kaybeden Denver Nuggets, …