Anasayfa / AX Armani Exchange Olimpia Milan / Milano’da Gündem Yoğun

Milano’da Gündem Yoğun

Olimpia Milano‘nun başkanı Livio Proli, La Gazzette delle Sport’a detaylı bir röportaj verdi. Özellikle takımın transfer gündeminden bahseden Prioli, önemli açıklamalar yaptı. Proli, Nemanja Nedovic ve Christian Burns ile anlaştıklarını belirtti. Jordan Theodore ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırmaya çalıştıklarını vurgulayan Proli, Mike James ile yaptıkları görüşmelerde daha alacak yollarının olduğunu söyledi. Proli, takımdan ayrılacağı düşünülen Andrew Goudelock‘ın durumunun henüz kesinleşmediğini vurguladı.

İşte Detaylar

Kalacak ve ayrılacak oyuncular hakkında konuşan Proli ”Awudu Abass ve Davide Pascolo‘nun sözleşmeleri sona eriyor ve takımdan ayrılacaklar. Daha çok süre bulabilecekleri takımlar arıyorlar. Andrea Cinciarini ve Marco Cusin‘in sözleşmeleri devam ediyor. Amedeo Della Valle‘yi kadromuza kattık. Jeff Brooks‘u 2 yıldır istiyoruz. Şimdi İtalyan Milli Takımı’nda oynama ihtimali bulunan daha da ilginç bir oyuncu oldu. Dairis Bertans, Kaleb Tarczewski ve Arturas Gudaitis, gelecek sezon için takımda kalacaklar.” dedi.

İtalya Ligi’nde final serisinin en değerli oyuncusu seçilen Goudelock’ın geleceği hakkında konuşan Proli ”Goudelock, bugün ABD’ye gitti. Onun kalıp kalmayacağını anlamaya çalışıyoruz. Ancak kalırsa, bu sezonki rolünde olmasını tercih etmiyoruz. Milano’yu ve takımımızın kültürünü seviyor ancak aynı zamanda maç başına 30 dakika oynamak istiyor. Henüz Goudelock konusunda kesinleşmiş bir şey yok.” dedi.

Playoff döneminde süre bulamayan Theodore ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırma girişiminde olduklarını belirten Proli ” Theodore, ilk beş olmak istiyor ancak bizde bunu yapamaz.” dedi.

Mike James ile olan görüşmeler hakkında da konuşan Proli ”Görüşmelerde almamız gereken çok yol var.” dedi.

Kaynak: La Gazzette delle Sport & Sportando

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Trieste – Olimpia Milano İddaa Tahmini 26.01.20

İtalya Lega Basket Serie A 20.hafta mücadelesinde Trieste Pazar saat 19:30’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir