Anasayfa / Dallas Mavericks / Milwaukee Bucks – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 19.11.23

Milwaukee Bucks – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 19.11.23

NBA Doğu Konferansı temsilcisi Milwaukee Bucks Pazar günü saat 04:00’da Batı ekibi Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 244.5 olarak açıklamışlar. 

Bucks bu sezonun iddialı şampiyonluk adaylarından birisi. Takasla kadrolarına Lillard’ı kattılar ve Giannis iler beraber hücumda sınıf atladılar. Ayrıca son 3 maçlarını üst üste kazanarak toplamda 8 galibiyete ulaştılar ve zirvedeki Boston’u yakın takiplerini sürdürüyorlar. Son 2 maçlarında deplasmanda olmalarına rağmen Raptors’a 128 ve Hornets’a tam 130 sayı göndermişlerdi! Middleton ve Crowder’dan bu maçta faydalanamayacaklar, başka önemli bir eksikleri yok.

Doncic ve Irving liderliğindeki Dallas da Batı’nın iddialı takımlarından birisi. Son 4 maçtan 3 galibiyet çıkardılar ve bu sayede de toplamda 9 galibiyete ulaştılar, liderlik koltuğunu son şampiyon Nuggets ile beraber paylaşıyorlar. Son 3 deplasman maçlarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Sıraısyla 260, 241 ve 247 sayı üretilmişti o maçlarda! 16 Kasım’daki son sınavlarında Wizards’ı 117-130 ile geçtiler! Kleber dışında bir eksikleri yok.

Kendi konferanslarında zirveyi kovalayan iki güçlü takımın mücadeleninde tam anlamıyla denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. İki takımın da son dönemde hücumda ritim bulduklarını, rahatlıkla 120 bareminin üstüne çıkabildiklerini biliyoruz. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Kazanan takım 125, kaybeden takım da 120 baremini görebilir, hatta geçebilir diye düşünüyorum. Sonuçta bir tarafta Doncic ile Irving, diğer tarafta Lillard ile Giannis var!

İddaa Oranı: ÜST (244.5) – 1.49
Betroad Oranı: ÜST (244.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …