Anasayfa / İddaa Tahminleri / Milwaukee Bucks – Miami Heat İddaa Tahmini 06.08.20

Milwaukee Bucks – Miami Heat İddaa Tahmini 06.08.20

NBA‘de Doğu’nun iki iyi takımının karşılaşmasında Milwaukee Bucks, Perşembe saat 23:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Milwaukee 54 galibiyetle , en yakın rakibi Toronto’nun 5 galibiyet önünde rahat bir şekilde liderlik koltuğunda oturuyor. Zaten bu rahatlığın etkisiyle fanustaki son 2 maçlarında da iyi iş çıkarmadılar. Hadi Batı’nın dişli takımlarından Houston’a son anda 4 sayı ile yenilmeleri çok sürpriz değildi ama sakatlarla dolu, zayıf rakipleri Brooklyn’e kaybetmeleri kabul edilemezdi. Ciddi anlamda konsantrasyon sorunu yaşadıklarını gördük.

Miami ise fanusun en dirençli, en iyi basketbol oynayan takımlarından biri. Fanustaki 3 maçtan ikisini kazandılar. Kaybettikleri maçta da güçlü rakipleri Toronto’ya gayet iyi direnmişler, sadece 4 sayı farkla yenilmişlerdi ki son maçta da Boston’ı, bir diğer güçlü rakiplerini 6 sayı farkla geçmeyi başarmışlardı. Bu maçı sakatlığı bulunan Butler’dan yoksun kazandıklarını da unutmayalım. Diğer taraftan Dragic ile Leonard’ın durumları ise maç saatinde belli olacak.

Her ne kadar Bucks kağıt üstünde Giannis liderliğinde bir adım önde görünse de Butler’ın yokluğuna ve Dragic’in belirsizliğine rağmen Miami’nin tıpkı Toronto karşısında olduğu gibi Adebayo liderliğinde yine kolay lokma olmayacağını göstereceğini, direneceğini düşünüyorum. Bu nedenle de lehlerine açılan çift haneli handikapın yüksek olduğunu düşünerek, yanıma almayı tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Bilbao – Tenerife İddaa Tahmini 23.09.20

İspanya Liga Endesa 2.hafta mücadelesinde Bilbao Çarşamba saat 22:45’de Tenerife ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın …