Anasayfa / NBA / Milwaukee Bucks – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 09.09.20

Milwaukee Bucks – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 09.09.20

NBA Play-Off eşleşmeleri Doğu konferansı 2. tur maçlarıyla devam ediyor. Serinin 5. maçında 3-1 geride olan Milwaukee Bucks, Salıyı Çarşambaya bağlayan gece saat 01:30’da Miami Heat ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maçta Miami galibiyetine 1.45 oran belirlerken bets10 1.58 oran belirlemiş.

Milwaukee Bucks ilk 3 maçta eksik yönlerinin cezasını çektikten sonra 4. maçta da alışıldık görüntüsünden uzakta bir performans sergiledi. Son hücumda potaya giden DiVincenzo faul hakkı kazanmış, 1/2 atınca maç uzatmalara gitmişti. Ama uzatmalarda Middleton eşliğinde maçı kazanmayı başardılar. Maça çok iyi başlayan Antetekounmpo 11 dakikada 19 sayı 4 ribaundluk performansa ulaştıktan sonra sakatlığı nedeniyle maçı tamamlayamadı. Zaten bir önceki maçta da aynı ayağından sakatlanmıştı. Bugünkü maçta durumu belirsiz olacak. 

Miami Heat kazanarak seriyi 4-0 bitirebileceği bir maçı kaybetti. Yayın gerisinden rakiplerine üstünlük kurmayı başarsalar da pota altında gereken cevabı veremediler ve penetrelere engel olamadılar. Son hücumda zaten penetre üzerinden gelen faul sonrası sayı yiyerek maçın uzatmaya gitmesine neden oldular. Bu maçı ucundan kaybetmiş olsalar da serinin mental olarak daha üstün bir tarafı oldukları kesin. Fakat Spoelstra’nın geride kalan maçlarda dikkat etmesi lazım. Eğer gücün düşmesine engel olamazsa serinin dönmesi işten olmaz. Kelly Olynk ve Tyler Herro’nun durumu maç saatinde belli olacak.

Milwaukee Bucks çuvalladığı 3 maçtan sonra Antetekounmpo’suz 3 çeyrek oynamasına rağmen maçı kazanarak büyük bir iş başardı. Elbette umutlular çünkü bir maç almaları işleri daha da değiştirecek. Fakat kaybettikleri maçları şans eseri değil, hakkıyla kaybettiler. O yüzden seride avantaj ve güç sahibi olan taraf hâlâ Miami Heat. Ben bu maçta serinin bitmesini bekliyorum. Miami’yi tercih edeceğim.

Eksikler: 

Milwaukee: Giannis Antetekounmpo (belirsiz)
Miami: Tyler Herro (belirsiz), Kelly Olynk (belirsiz)

İddaa Oranı: MS 2 – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.58Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini (3) 20.09.20

NBA’de Play-Off heyecanı konferans finalleriyle devam ediyor. Seride 2-0 öne geçerek büyük bir avantaj yakalayan …