Anasayfa / NBA / Milwaukee Bucks – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 29.10.22

Milwaukee Bucks – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 29.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Milwaukee Bucks, cumayı cumartesiye bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Fiserv Forum’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 226.5 olarak belirlemiş.

Şu ana kadar oynadığı 3 maçı da kayıpsız geçen Milwaukee Bucks’ın Khris Middleton gibi önemli bir ikincil skorerin yokluğunda iyi işler başardığını söyleyebiliriz. Son olarak Brooklyn ile karşı karşıya geldikleri maçta harika bir ikinci yarı oynamışlardı ki Giannis son çeyrekte Budenholzer’ın kendini oyundan çıkarmamasını istemiş ve kaçırmadan oynayarak takımına galibiyeti getirmişti. Müthiş bir liderlik örneği sergileyen Giannis bu sezon bir kez daha rakiplerine göz dağı vermeye devam ediyor.

New York Knicks sessiz sessiz yoluna devam ediyor ve 4 maçtan 3 galibiyet çıkardılar. RJ Barrett ve Julius Randle alışılagelmiş olgun oyunlarına devam ediyorken her maç üstüne koyan Jalen Brunson da yakaladığı 20 sayılık ortalamayla takımını taşıyan üç isimden birisi oluyor. Şu ana kadar iki maçı uzatmaya giden ekip maç başına ürettiği 122.8 sayıyla birlikte ligin en skorer ikinci takımı oldu. Ama onların da çok ciddi bir sınav vermediğini belirtmekte fayda var.

Milwaukee Bucks şu ana kadar ligin en az maç yapan takımı olsa da Doğu konferansının en tepesine yerleşti. Houston’u saymazsak Philadelphia ve Brooklyn gibi iki güçlü takımı mağlup ettiler ve iyi durumdalar. New York Knicks ise şu ana kadar ortalama üstü bir takımla oynamamış olsa da yoluna iyi bir şekilde devam ediyor. Bu maçta kontrolün Milwaukee Bucks’ta olmasını bekliyorum. Savunmada biraz daha ön plana çıktıkları için limitin geçilmeme ihtimalini daha yüksek görmekteyim.

Eksikler:

Milwaukee: Pat Connaughton, Joe Ingles, Khris Middleton
New York: Quentin Grimes

İddaa Oranı: ALT (226.5) – 1.48
intobet Oranı: ALT (226.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8 Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …