Anasayfa / NBA / Milwaukee Bucks – Orlando Magic İddaa Tahmini 02.03.23

Milwaukee Bucks – Orlando Magic İddaa Tahmini 02.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Milwaukee Bucks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Orlando Magic ile Fiserv Forum’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın handikapını konuk takım lehine 7.5 olarak belirlemiş.

Galibiyet serisini 15 maça çıkaran ve Boston Celtics’ten liderliği şu anlık alan Milwaukee Bucks son olarak Brooklyn’i 118-104 mağlup etti. İlk yarısında sıkıntı yaşadığı maça üçüncü çeyrekte ağırlığını koyan ekip Giannis’in 33-15’lik performansıyla galip gelmeyi başardı. Khris Middleton’ın takım içinde yavaş yavaş etkin olduğunu görüyoruz. Takasla kadroya eklenen Jae Crowder’ın da biraz açılmasıyla birlikte çok güçlü bir seviyeye gelmeleri işten bile değil.

26-36’lık performansıyla play-in’i koklamaya devam eden ve Indiana’nın ensesinde olan Orlando Magic son olarak konuk olduğu New Orleans’ı mağlup etmeyi başardı. Banchero ve Fultz’un parladığı maçta kenardan da hatrı sayılır bir katkı alınca galip gelmeyi başardılar. Bu potansiyelli kadroyla play-in oynayarak biraz tecrübe kazanmaları onlar adına yaşanacak en iyi senaryo olur fakat önlerinde zorlu bir sürecin olduğunu düşünüyorum. 

Orlando rakipleri için kolay lokma olmayan bir takım fakat Milwaukee Bucks’ın son dönemde gösterdiği performans çok daha başka bir şey. Önlerine çıkan herkesi biçerdöver gibi ezip geçiyorlar ve kadro kalitelerini de takas döneminde ekstra güçlendirdiler. Orlando’nun bu maçta en iyimser ihtimalle 2-3 periyot direnmesini bekliyorum. Ardından Bucks’ın direnci kırarak, çift haneli farkla kazanacağını düşünmekteyim.

Eksikler:

Milwaukee: Wesley Matthews (gtd)
Orlando: Jonathan Isaac (gtd)

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.54
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …