Anasayfa / NBA / Minnesota Timberwolves – New York Knicks İddaa Tahmini 08.11.22

Minnesota Timberwolves – New York Knicks İddaa Tahmini 08.11.22

NBA normal sezonda Minnesota Timberwolves Salı sabaha karşı 05:15’te Target Center’da New York Knicks’i ağırlayacak. İddaa bu karşılaşmada deplasman takımı için sayı barajını 114.5, intobet ise 115.5 olarak belirlemiş.

Minnesota Timberwolves son maçında evinde ligin zayıf halkası Houston Rockets karşısında rahat kazanarak üç maçlık mağlubiyet serisini sonlandırdı. Henüz yenilen kadrodan maksimum verimi alabilecek saha içi organizasyona sahip değiller. Bunun en açık kanıtı bu sezon şu ana kadar hiçbir hedef maç kazanamamaları oldu. Bu gece hastalığından dolayı Rudy Gobert’den yoksunlar. Onun yokluğunda son maçlarında Towns’ı beş numarada kullandılar ve potalarında 119 sayı gördüler. Kyle Anderson ise ilk beş başladı.

New York Knicks bu sezon şu ana kadar rakibi gibi güven vermedi. Geride kalan 9 maçta kazanmaları gereken üç maç dışında deplasmanda Obi Toppin ve Jalen Brunson’un gayretleriyle 76ers karşısında galip geldiler. Mitchell Robinson’un yokluğunda beş dışarda oynayabilen kompakt beşlerle parkede yer alıyorlar. Brunson şu ana kadar elinden geleni ortaya koysa da Evan Fournier ve RJ Barrett’ten istedikleri verimi alamadılar. Julius Randle ise son derece istikrarsız ve savruktu.

Knicks deplasmanda oynadığı dört maçta sadece eksik 76ers karşısında kazanabildi. Bu süreçte maç başına 108.5 sayı üretebildiler ve potalarında 114.8 sayıya izin verdiler. Fakat bu geceki rakipleri Timberwolves evinde tempolu oynamayı seven bir oyun anlayışına sahip. Gobert’in yokluğunda çember savunmasında aksamaları çok olası ki Rockets’tan 119 sayı yediler. Bu yüzden bu gece deplasman ekibinin sayı baremini aşacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: Deplasman/Üst (114.5) – 1.52

İntobet Oranı: Deplasman/Üst (115.5) – 1.91

Güven Endeksi: 8

Eksikler:

Minnesota Timberwolves: Rudy Gobert

New York Knicks: Mitchell Robinson, Quentin Grimes (belirsiz)Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …