Anasayfa / NBA / Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs İddaa Tahmini (2) 27.10.22

Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Minnesota Timberwolves, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:00’te San Antonio Spurs ile Target Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın handikapını deplasman ekip lehine 7.5 olarak belirlemiş.

Minnesota Timberwolves şu ana kadar dört maç oynadı ve iki galibiyet çıkarmayı başardı. Geçen sene sıkça bir arada gördüğümüz üçlünün yanına Rudy Gobert’in de eklenmesiyle bir tık daha üst düzeye çıktı kadro kaliteleri. Rakiplerine özellikle boyalı alanda korku salabilecek isimlere sahipler fakat bunu henüz parkeye yansıtamadılar. Ama zaman geçtikçe Anthony Edwards ve D’Angelo Russell önderliğinde daha farklı boyutlara çıkmasını olası görüyorum.

San Antonio Spurs geçtiğimiz sezon olduğu gibi sağı solu belli olmayan bir takım görüntüsünde devam ediyor. Bazı rakiplerine gerçekten çok ters geliyorlar ve enerjileriyle birlikte sahanın her yerinde daha üstün durumda kalıyorlar. Charlotte’dan gelen 27 sayılık mağlubiyet sonrasında evden uzakta oynadıkları üç maçta sırasıyla Indiana, Philadelphia ve bu gece tekrar karşı karşıya gelecekleri Minnesota’yı devirdiler. Bu maçlarda 19.8 sayı ortalamasıyla takımın en skorer ikinci ismi olan Devin Vassell’ın durumu maç saati olarak rapor edilse de oynamama ihtimalinin çok daha yüksek olduğu belirtildi.

İki ekip iki gece önce bir kez daha Target Center’da karşı karşıya gelmiş ve San Antonio Spurs ilk çeyrekte 39 sayıyla hızlı bir giriş yapıp geride kalan süre boyunca üstünlüğü elinde tutmuştu. Özellikle üçüncü çeyrekte yakaladıkları seri ve momentumla birlikte 36-14’lük bir çeyrek skoruna imza atmışlardı. Bugünkü maçta Devin Vassell yokluğunda dirençlerinin önemli bir ölçüde düşmesini bekliyorum. Back to back maçında tercihim handikaplı şekilde Minnesota’dan yana olacak. 

Eksikler:

Minnesota: Kyle Anderson, Luka Garza, Austin Rivers
San Antonio: Devin Vassell (gtd)

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.53
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7 Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …