Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – Gottingen İddaa Tahmini 03.10.18

Mitteldeutscher – Gottingen İddaa Tahmini 03.10.18

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Almanya easy Credit BBL 2.hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Çarşamba saat 19:00’da Gottingen ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 164.5 olarak belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Ligin orta şekerli takımlarından biri olan Mitteldeutscher açılış haftasında denk rakiplerinden Giessen’e konuk olmuş ve 84-91 kaybetmişlerdi. Geçen sezon olduğu gibi atma ve tempo konusunda sorunları yok ancak savunma konusunda halen beklentilerin çok altıdalar.

Gottingen de geçen sezon olduğu gibi orta alt sıralarda yer alacak gibi duruyor. İlk maçta Bonn’a karşı evlerinde oynamalarına rağmen kafa tutamadılar. Zaman zaman iyi direnseler de savunmadaki ciddi açıkları onları maçtan kopardı ve 79-86 kaybettiler.

Birbirine denk iki takımın kapışmasında, takımlarında en iyi bildikleri şeye kontsantre olarak tempoyu yukarı çekeceğini ve zayıf savunmalarının da etkisiyle bizlere keyifli, bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum. Bu nedenle tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) / 1.90
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Asvel Villeurbanne – Le Mans İddaa Tahmini 25.05.19

Fransa JeepElite Pro A play-off çeyrek final serisi ilk maçında Asvel Villeurbanne Cumartesi saat 21:00’da …