Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – Jena İddaa Tahmini 06.04.19

Mitteldeutscher – Jena İddaa Tahmini 06.04.19

Almanya easyCredit BBL 27.hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Cumartesi saat 19:00’da Jena ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Mitteldeutscher 5 galibiyet toplayabildi sadece ve düşme potasından averajla uzak kalabildiler. Evlerindeki son 3 maçtan ikisini kazanarak ise toparlanma sinyalleri verdiler ki zaten düşme potasından bu şekilde çıkmayı başarmışlardı. Kazandıkları bu 2 iç saha maçında sırasıyla Ludwigsburg’u 1 ve Giessen’i 3 sayı farkla geçebildiler.

Jena da rakibi gibi 5 galibiyette kaldı şuana kadar ama onlar averajla bir adım gerideler ve dolayısıyla düşme potasında yer alıyorlar. Deplasmandaki son 4 maçlarını kaybederlerken Ludwigsburg ve Frankfurt’a çift haneli farklarla boyun eğseler de denk rakiplerinden Bremerhaven’e karşı son topa kadar direnmişler ve 2 sayı ile kaybetmişlerdi.

Alt sıraların iki denk ekibinin karşılaşması iki takım için de sezonun net hedef maçlarından biri. Kaybeden takımın düşme şansının bariz bir şekilde artacağı bu zorlu karşılaşmada son ana kadar maçın kopmayacağını düşünüyorum. Zaten Mitteldeutscher de evindeki son maçlarda ucucuna galibiyetler alabilmişti. Jena’nın kolay pes etmeyeceğini ve kaybetse bile handikapta kalacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (+6.5) / 1.69
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Brose Bamberg – CEZ Nymburk İddaa Tahmini 10.12.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 8.hafta mücadelesinde Brose Bamberg Salı saat 22:00’da CEZ Nymburk ile karşılaşacak. İddaa …