Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 17.04.22

Mitteldeutscher – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 17.04.22

Almanya easyCredit BBL 31. hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Pazar saat 21:30’da Niners Chmenitz ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.42 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.58 olarak belirlemiş.

Mitteldeutscher 30 maçın ardından hanesine 10 galibiyet yazdırabildi ve ana hedefleri olan düşme hattından uzak kalmayı başardılar, dolayısıyla kalan 4 maçta kafaları rahat olacak. Düşme hattından 4 adım uzaktalar. Bu rahatlığın da etkisiyle son 5 maçlarından 4 tanesii kaybettiklerini gördük. Son 2 maçlarında güçlü rakiplerle karşılaşmışlar, içerde Alba’ya tam 29 sayı farkla ve deplasmanda Bayern’e 8 sayı farkla yenilerek tatile çıkmak adına hazırlıklara başlamışlardı daha şimdiden. 

Chemnitz ise bu sezonun flaş ekiplerinden biri, son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler ve bu sayede toplamda 18 galibiyete ulaşarak kendilerine 6. sırada yer buldular. Ama kalan 6 maçta iyi sonuçlar alarak 4. sıraya kadar bile çıkabilirler rakipleri de hatalar yaparsa tabi. Genel olarak deplasman karneleri kötüydü ama evden uzaktaki son 2 maçta Bamberg’i 10 ve Bayreuth’u 14 sayı farkla geçerek bunu da çözmüş durumdalar. 

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar yok gibi görünse de Chemnitz ligin en istikrarlı ve en disiplinli takımlarından biri. Son haftalarda içerde dışarıda farketmeksizin üstü üste iyi sonuçlar aldılar ve Mitteldeutscher gibi artık ligde iddiası kalmamış, düşme tehlikesi de bulunmayan rahat bir takımın direncini fazla zorlanmadan kıracaklarını, hanelerine üst üste 3. kez deplasman galibiyeti yazdırarak ilk 4 şanslarını sürdüreceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.42
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.58
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones De Ponce – Grises de Humacao İddaa Tahmini 17.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Leones de Ponce Salı saat 03:00’da Grises de Humacao ile karşılaşacak …