Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – Oldenburg İddaa Tahmini 09.05.21

Mitteldeutscher – Oldenburg İddaa Tahmini 09.05.21

Almanya easyCredit BBL 34. hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Pazar saat 16:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 11.5 olarak açıklamış.

Mitteldeutscher 33 maçın ardından hanesine 9 galibiyet yazdırabildi ama ikili averajda Giessen’e üstünlük kurduğu için artık düşme ihtimalleri kalmadı, bu maçı kaybetseler de sorun olmayacağı için sadece formalite için mücadele edecekler. Son 4 maçlarının 3 tanesini kaybederek de iyi durumda olmadıkalrını gösterdiler zaten. Bu maçlarda Gottingen’den içerde 14, Bayreuth’dan yine içerde 29 sayı fark yemişlerdi. Son olarak da ligden düşmesi kesinleşen Vechta’ya 4 sayı farkla yenildiler.

Oldenburg ise 32 maçtan 23 tanesini kazandı ve kalan 2 maçını kazanırsa, 4. sıradaki yerini yani play-off’a ev sahibi avantajıyla girmeyi garantileyecek. Diğer tarftan Crailsheim’a karşı ikili averajda gerideler, bu nedenle ne yapıp edip bir adım öne geçmek zorundalar galibiyet sayısı anlamında. Aksi durumda sezonu 5. sırada bitirecekler. Son 4 deplasman maçlarından 3 tanesini kazandıklarının da altını çizelim. 2 Mayıs’taki son deplasman maçlarında Mitteldeutscher gibi iddiası olmayan bir diğer vasat rakipleri Frankfurt’u 59-82 gibi net bir skorla geçmişlerdi. 

Ev sahibi için maçın hiç bir önemi yok. Tamamen formalite için çıkıp ardından sezonu kapatıp tatile gidecekler. Bu nedenle dirençlerinin çabuk kırılmasını bekliyorum. Zaten karşılarındaki Oldenburg’un da 4. sıradaki yerini garantileyip play-off’a ev sahibi avantajı ile başlaması için bu maçı kazanması gerekiyor, yani agresif ve istekli oynayacaklardır. Kadro kalitesini de düşündüğümüzde misafir takımın vasat ve iddiası kalmamış rakibi karşısında tıpkı son Frankfurt deplasmanında olduğu gibi farklı ve rahat bir şekilde kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (-11.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …