Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / MLP Heidelberg – Gottingen İddaa Tahmini 10.03.23

MLP Heidelberg – Gottingen İddaa Tahmini 10.03.23

Almanya easyCredit BBL 23. hafta mücadelesinde MLP Heidelberg Cuma günü saat 21:00’da Gottingen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takımın limitini 87.5 olarak açıklamışlar.

Heidelberg bu sezonun vasat ekiplerinden birisi. 22 maçlarından sadece 7 galibiyet alabildiler ve düşme hattından da 2 adım uzaktalar… Ayrıca tam 5 maçtır galibiyetle tanışamadıklarını da hatırlatalım. Son 2 maçlarında deplasnanda yer almışlardı ve önce Wurzburg’dan 90 sonra da Ludwigsburg’dan tam 111 sayı yemişlerdi! Evlerindeki son maçlarında da güçlü Alba’dan 94 sayı yediler. 

Gottingen ise bu sezonun play-off takımlarından birisi. 13 galibiyetle kendilerine 6. sırada yer buldular ki son 3 maçlarını da üst üste kazandıklarını, formda olduklarını belirtelim. Bunun yanında evden uzakta bile hücumda ne kadar etkili olduklarını son 2 maçta görmüştük, sonuçlardan bağımsız olarak Bamberg’e 92 ve Chemnitz’e 87 sayı göndermişlerdi. Hammonds, Crandall, Mark Smith ve Frey takımın öne çıkan hücum silahları. 

İki takım arasında kağıt üstünde baktığımızda anlayacağımız farklar yok belki ama Gottingen elindeki parçaları çok iyi birleştirirerek üst düzey verim almayı başarmış bir takım. Dolayısıyla içerde dışarıda farketmeksizin her rakibe karşı hücumda etkili olabiliyorlar. Heildelberg gibi savunması yumuşak olan bir rakip karşısında da evden uzakta olmalarına rağmen Hammonds, Crandall, Mark Smith ve Frey liderliğinde 85 baremini zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (87.5) – 1.54
Hovarda Oranı: Deplasman ÜST (87.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Oklahoma City Thunder Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Detroit Pistons …