Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / MLP Heidelberg – Rostock İddaa Tahmini 16.03.24

MLP Heidelberg – Rostock İddaa Tahmini 16.03.24

Almanya easyCredit BBL 24.hafta mücadelesinde MLP Heidelberg Cumartesi günü saat 20:30’da Rostock ile karşılaşacak.Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Heidelberg ligin düşme adaylarından birisi, sadece 4 galibiyet toplayabildiler ve Merlins ile beraber son iki sırada yer alıyorlar. Buradan çıkabilmek için en yakın rakipleri ile aralarında 2 galibiyetlik fark oluşmuş durumda. Son maçlarında ise konuk ettikleri güçlü Bonn’u yenerek bir sürprize imza atmışlardı. O maçta Jaworski 21 sayı ve Whaley 17 sayı, 8 ribaund ve Childs 14 sayı, 11 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Rostock ise 6 galibiyetle düşme hattından 2 adım uzakta, şuan için şigde hedefi doğrultusunda iyi yerdeler ams halen tehlikeli sularda olduklarını da unutmayalım. Geçen haft konuk ettikleri güçlü Alba’ya direnseler de son nefeste 1 sayı ile kaybetmişlerdi. O maçta Alston 28 sayı ile takımını adeta tek başına ayakta tutan isimdi.

Düşme hattındaki dengeleri yakından ilgilendiren bşr karşılaşma olacak. Evet Heidelberg adına evinde mutlaka kazanılması gereken, hedef maçlardan birisi ama Rostock adına da düşme hattıyla aralarındaki kısalan mesafeyi koruma adına kazanılması önemli olacak bir karşılaşma. Denk güçlerin kapışmasında Rostock lehine açılan handikapı yanıma alacağım.

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) -1.44
Bets10 Oranı: MS 2 (+4.5) -1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …