Güncel
Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Monaco Kararsız

Monaco Kararsız

Monaco Kararsız
Monaco Kararsız

Bu sezon FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde final oynayan ve AEK’ya yenilerek kupayı kaybedeb Fransız temsilcisi Monaco önümüzdeki sezon için hangi platformda yer alacağına henüz karar vermiş değil. Bu sezonun başında EuroCup yönetimi önümüzdeki sezon için Şampiyonlar Ligi finalistlerine yer bulunacağını iletmişti. Hatta AEK bu teklifi geri çevirmiş ve önümüzdeki sezon için Şampiyonlar Ligi’nde yer alacağının kesin olduğunu belirtmişti.

Monaco yönetimi uzun vadede Euroleague’de yer alacak kalitede bir takım oluşturmak istediklerini daha önce dile getirmişti. Bu durum onları Eurocup’a biraz daha yaklaştırıyor diyebiliriz.Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 22.03.19

Cuma programında 7DAYS EuroCup ve Turkish Airlines Euroleague arenasında çok kritik ve önemli maçlar oynanacak. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir