Anasayfa / İddaa Tahminleri / Montreal Alliance – Winnipeg Sea Bears İddaa Tahmini 06.07.24

Montreal Alliance – Winnipeg Sea Bears İddaa Tahmini 06.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Montreal Alliance Cumartesi günü saat 03:00’da Winnipeg Sea Bears ile karşılaşacak. intobet misafir takımın galibiyeti için oranı 1.71 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Montreal Doğu Konferansı’nın zayıf halkalarından birisi, çıktıkları son 5 maçın tamamını kaybettiler ki zaten 13 maçtan da sadece 3 galibiyet elde edebilmişlerdi… Evlerindeki son 4 maçlarına baktığımızda ise 3 tanesini kaybettiklerini gördük, son olarak Brampton’a 87-90 ile kaybetmekten kurtulamadılar. 5 Temmuz’daki son sınavlarında ise konuk oldukları Ottawa karşısında aslında beklenenden daha iyi direnmişler, işi son topa kadar getirmişlerdi ama yine de 1 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar.

Winnipeg ise son 4 maçını üst üste kazanmış formda ekiplerden birisi. Bu sayede de 7 galibitete ulaştılar ve kendilerine 3. sırada yer buldular Batı konferansında. Ancak deplasman karnelerinin pek iyi durumda olmadığını da belirtmemiz lazım. Evden uzaktaki son 2 maçlarını üst üste kaybederken Calgary’ye tam 32 sayı ve Vancouver’a ise 21 sayı farkla yenildiklerini, daha doğrusu hezimete uğradıklarını belirtelim. 

İki takım bu sezon ilk kez karşılaşacaklar ve son dönemde sergiledikleri basketbol seviyesine artı form grafiklerine baktığımızda Winnipeg’in bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Burada onların galibiyetini tercih ederken güven endeksimi düşük tutmamdaki neden ise son dönemde deplasmanlarda maç kazanma konusunda zorlanıyor olmaları. Bu sefer zayıf rakip karşısında kazanarak şeytanın bacağını kıracaklarını tahmin ediyourm. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 – 1.71
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …