Anasayfa / Bucaros / Motilones del Norte – Bucaros İddaa Tahmini 24.06.24

Motilones del Norte – Bucaros İddaa Tahmini 24.06.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Motilones del Norte Pazartesi günü saat 03:40’da Bucaros ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Norte ligin iddialı takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de kendilerine 17 galibiyetle 3. sırada yer buldular. Diğer yandan evlerindeki karnelerine baktığımızda ise son 5 mçalarını üst üste kazandıklarını, formda olduklarını görüyoruz. Son olarak da buradaki rakipleri Bucaros’u 23 Haziran’da tam 26 sayı farkla ezip geçmişlerdi! 90 sayı ürettikleri o maçta Rosario 23 sayı, 15 ribaund, Colon 15 sayı ve Diaz 14 sayı ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Bucaros ise son 3 maçtan ikisini kaybetti, iyi bir dönemden geçmiyor. Ama buna rağmen topladıkları 16 galibiyetle rakiplerini yakından takip etmeyi sürdürüyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçtan ikisinde Storm Islands’a tam 16 sayı farkla ve 23 Haziran’da belirttiğim gibi yine bu sahada rakipleri Norte’ye karşı hiç varlık gösterememişler ve tam 26 sayı farkla hezimete uğramışlardı. 

Puan tablosunda denk güçler gibi görünseler de son dönemde oynadıkları basketbol seviyesine ve aldıkları sonuçlara bakınca Norte’nin net olarak maçın favorisi olduğunu söyleyebilir. Nitekim daha dün yine bu sahada oynanan maçta bu kalite farkını net olarak parkeye yansıtmışlar ve rakiplerini basketbola küstürerek 90-64 gibi dominant bir skorla kazanmayı bilmişlerdi. Bu maçta da evlerinde sürprize izin vermeyeceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …