Anasayfa / İddaa Tahminleri / Motilones del Norte – Piratas de Bogota İddaa Tahmini 08.07.24

Motilones del Norte – Piratas de Bogota İddaa Tahmini 08.07.24

Kolombiya Ligi çeyrek final serisi ikinci maçında Motilones del Norte Pazartesi günü saat 04.05’de Piratas de Bogota ile karşılaşacak. Best10 misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Normal sezonu 3. sırada bitiren Norte saha avantajına sahip bu seride. İlk maçı da deplasmanda kazanarak bu avantajlarını bir kat daha arttırdılar. Tam 22 sayhı farkla kazandıkları ve 109 sayı ürettikleri o deplasman maçında Colon 32 sayı, 4 ribaund ile yıldızlaşırken, Rosario 17 sayı, 7 ribaund, Diaz 16 sayı ve Martinez 14 sayı, 8 ribaund ile farklı galibiyeti getiren diğer isimler olmuşlardı. 

Bogota ise normal sezonu 6. sırada bitirdiği için seriye zaten dezavantajlı başlamıştı. Üstelik ilk maçlarını da evlerinde kaybederek işleri artık iyice zora soktular. Şimdi rakiplerini deplasmanda 1 değil 2 kere üst üste yenmeleri gerekecek yarı final bileti kapabilmek için! 87 sayı atmalarına rağmen savunmada sınıfta kalınca 109 sayı yiyerek kaybettikleri ilk maçta Smith 29 sayı, 4 ribaund, Dupree 15 sayı, 12 ribaund ve Parra 12 sayı ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım arasındaki siklet farkını zaten ilk maçta net olarak göstermişti Norte. Üstelik şimdi kendi sahalarında oynayacaklar ve bu maçı kazanmaları durumunda yarı final biletini kapacaklar. Yani kazanmak için gereken yüksek morale, psikolojik üstünlüğe ve motivasyona sahipler kuşkusuz. İlk maçta olduğu byu maçta da Colon liderliğinde rakibe rahat bir şekilde üstünlük kurup çift haneli farklarla kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.66
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …