Anasayfa / Genel / Murcia Fuenlabrada Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 16 Nisan 2017

Murcia Fuenlabrada Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 16 Nisan 2017

16 Nisan Pazar günü saat 13:30’da başlayacak İspanya Liga Endesa mücadelesinde play-off şansı azalan ama devam eden Murcia bu yarışta bir adım daha önde olan Fuenlabrada’yı ağırlayacak. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da deplasman takımı lehine 5.5 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 162.5 olarak set edilmiş. İddaada 706 koduyla açılan maçta deplasman takımı lehine 6.5 handikap belirlenmiş ve toplam sayı limiti de 161.5 olarak set edilmiş.

Koç Katsikaris’in ekibi Murcia 10 galibiyetle şuanda 12.sırada ve düşme potasından 2 galibiyet ve play-off potasından da 4 galibiyet uzaktalar, matematiksel olarak şansları devam etse de kalan 6 maçta play-off şansları azaldı diyebiliriz. Son 4 maçtan 3 galibiyet çıkardılar ve iyi durumda olduklarını söyleyebiliriz ama geçen hafta ligin vasat takımlarından Estudiantes’e deplasmanda yenilmeleri de canları sıktı takımda. Takımın 3 guardı Campazzo, Benite ve Baron bu maçta da en büyük kozları olacaklar. İki uzun forvet Radovic ile Antelo da istikrarlı performanslarıyla dikkat çekiyorlar. Bu sezon oyunun iki alanında da ligin orta halli takımlarından biri Murcia. Maç başına 79 sayı atıyorlar ve potalarında 81 sayı görüyorlar. 

Fuenlabrada 11 galibiyetli Estudiantes ile birlikte 10.sıradalar ve play-off potasından 3 maç uzaktalar, onların da matematiksel olarak şansları devam ediyor. Son 4 maçlarında sadece 1 kere kazanabildiler ve o da deplasmanda ligin zayıf halkası Manresa karşısındaydı. Takımın iki Yugoslav ekolünden gelen guardı Sırp Paunic ile Hırvat Marko Popovic bu maçta da en büyük kozları olacaklar. Hücum anlamında ligin orta halli takımlarından biriler, maç başına 79 sayı atıyorlar ve 9.sıradalar. Savunma konusunda ise kötü takımlardan biri Turuncular, maç başına 84 sayı yiyorlar ve 15.sıradalar. Son 5 maçlarından 4 tanesinde 161.5 sayı baremi rahatlıkla aşıldı.

Murcia 3 guardı ile, başta Arjantinli Campazzo olmak üzere, tempo yapmayı ve açık alanda koşmayı seven bir ekip. Zaman zaman Yunan koçun disiplinli oyun yapısının altında iyi de savunma yapıyorlar ama Fuenlabrada gibi vasat savunma yapan bir takıma karşı tempoyu düşürüp savunmaya odaklanacaklarını pek sanmıyorum. Bol skorlu yüksek tempolu bir maç bizi bekliyor.

İddaa Oranı: Üst (161.5)  / 1.70

Bets10 Oranı: Üst (162.5) / 1.90

 Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir