Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Mustafa Cengiz: “Sadece erkek basketboldaki borcumuz 17 milyon civarında”

Mustafa Cengiz: “Sadece erkek basketboldaki borcumuz 17 milyon civarında”

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulübün basketbol şubesinde yaşanan problemler ve son durum hakkında açıklamalarda bulundu. Cengiz, yapılan anlaşmalar olduğundan bahsederken borç yükünü de ortaya koydu.

Başkan Cengiz şu açıklamaları kaydetti:

“Basketbolda taraftarlarımıza hak veriyorum. Asapları çok bozuk. Bunu iyi niyetliler için söylüyorum. Eleştiri için pusuda bekleyenler de var. 2 basketçiyle, 3 basketçiyle anlaştık. Antrenörlerle de görüşüyoruz. Teknik direktörümüz sözleşmesini feshetti. Basketbolda UEFA sınırlamaları yüzünden bazı düzenlemelere gidiyoruz. Sadece erkek basketboldaki borcumuz 17 milyon civarında. Tüm bunları kapatacağımıza emin olabilirsiniz. Basketbolda hem Avrupa hem de Türkiye bazında daralmalar var, liglerden çekilen takımlar var ama biz çekilmeyeceğiz. Bu kulüp, Türkiye’ye voleybolu ve basketbolu getiren kulüptür.”

Galatasaray‘ın erkek ve kadın basketbol takımlarının başında şu anda bir koç bulunmuyor.

 Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Bahçeşehir Koleji – Darüşşafaka Tekfen İddaa Tahmini 11.02.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 18.hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Pazartesi saat 19:00’da Darüşşafaka Tekfen ile karşılaşacak. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir