Anasayfa / Genel / Nancy Asvel Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 25 Nisan 2017

Nancy Asvel Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 25 Nisan 2017

25 Nisan Salı günü saat 21:00’de başlayacak Fransa Pro A mücadelesinde düşme adaylarından Nancy play-off yarışında ayakta kalmaya çalışan Asvel’i ağırlayacak. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da ev sahibi takım lehine 4.0 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 153.0 olarak set edilmiş. İddaada 784 koduyla açılan maçta ev sahibi takım lehine 4.5 handikap belirlenmişken toplam sayı limiti de 152.5 olarak set edilmiş.

Koç Beugnot’un ekibi şuanda 7 galibiyette ve ligin dibine demir atmış durumdalar. Ama buradan kurtulmaları çok zor değil, üstlerindeki Orleans’dan sadece 1 maç gerideler ve Chalons-Reims ile Antibes’in de 2 maç arkasındalar. Geçen hafta deplasmanda Gravelines’ı yenerek 4 maçlık mağlubiyet serisine de son verip biraz olsun moral bulmuşlardı. Artık kendi sahalarında oynayacakları her maç ve alabilecekleri galibiyetler altın değerinde olacak kalan 6 maçta. Sezon ortasında takıma dahil olan tecrübeli oyun kurucu Brion Rush tartışmasız takımın lideri. İtalyan asıllı Kanadalı forvet Marc Trasolini de pota altında en güvendikleri isim. Bu sezon ligde ortalama 74 sayı atarken potalarında ise ortalama 81 sayı görüyorlar. Son 3 deplasman maçlarında ise bu ortalamaların çok daha üzerinde skorlar çıktı maçlarında, sırasıyla 169, 180 ve 155 sayı çıktı.

Asvel şuanda 14 galibiyetli Le Portel ve Limoges ile birlikte 8.sırada, play-off potasından uzaklaşmamak için ve 7.sıradaki Gravelines’ı da alta alabilmek için artık maç kaybetme lüksleri pek kalmadı. Ama koç Jackson’ın ekibi son haftalarda bunun pek bilincinde değil, son 3 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. Deplasmanda oynadıkları son 3 maçtan da galibiyet çıkaramadılar, evlerindeki performanslarının aksine kötü savunma yapıyorlar çok sayı yiyorlar. İki tecrübeli Amerikalı, oyun kurucu Walter Hodge ve pota altı oyuncusu Darryl Watkins takımın en büyük kozları olacak bu deplasman mücadelesinde de. Bu sezon Pro A’da oynadıkları maçlarda ortalama 74 sayı bulabiliyorlar. Buna karşın işin savunma tarafında potalarında 76 sayı görüyorlar ve iki konuda da ligin vasat ekiplerinden biriler. Son haftalarda ise bu ortalamaların aksine deplasman maçları çok daha skorlu bitiyor. Son 5 deplasman maçlarından 4 tanesinde 153 sayı barajı aşıldı.

Nancy Rush liderliğinde tempo yapmayı seven ve hücumda potansiyelli bir ekip, buna karşın savunmada da ciddi zaafları var ve 80 sayı yemedikleri maç pek olmuyor. Asvel ise deplasmanlarda savunma direncini çabuk kaybeden ve açık alanda oynayan tempolu takımları durdurmakta zorlanıyorlar. Buna karşın tempo arttıkça onların da skor potansiyeli doğal olarak artıyor. Nancy’nin yüksek temposunda geçecek bol skorlu bir maç bekliyorum.

İddaa Oranı: Üst (152.5) / 1.70

Bets10 Oranı: Üst (153.0) / 1.90Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir