Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Nancy – Provence İddaa Tahmini 09.05.23

Nancy – Provence İddaa Tahmini 09.05.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 33. hafta mücadelesinde Nancy Salı günü saat 21:00’da Provence ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin limitini 84.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 85.5 olarak belirlemiş.

Nancy ligin yeni takımlarından birisi ve tabiki ana hedefleri kalıcı olmak. Son 3 maçlarından ikisini kazanarak da ne kadar istekli olduklarını gösterdiler! Bu sayede 12 galibiyete ulaştılar ve düşme potasından 1 adım uzaktalar. Kalan 2 maçlarından en az birisini kazanarak ligde kalmayı garantilemek istiyorlar. Evlerindeki son 4 maça baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak tmeponun ön planda olduğunu görüyoruz, bu maçlardan 3 tanesinde bizlere 100, 80 ve 83 sayı izletmişlerdi. 

Provence ise son 3 maçından ikisini kaybetti ve 10 galibiyette kaldı… Bu nedenle de son sırada yer alıyorlar. Bu maçı kaybetmeleri durumunda düşecekler ve son haftaya sadece formalite için çıkacaklar. Ancak deplasman karneleri sıkıntılı, bu görevi yapamayacaklarını gösteriyor aslında! Son 4 deplasman maçlarını üst üste kaybederken bu maçlarda potalarında minimum 93 sayı görmüşlerdi! Son deplasman maçlarında 29 Nisan’da Le Portel’den 97 sayı yemişlerdi…

İki takım da ligde kalmak için son maçlarına çıkıyorlar. Bu nedenle de alt sıraları yakından ilgilendiren çok kritik bir karşılaşma olacak. Nancy son haftalarda rakibine göre çok daha formda olan taraf. Bu kritik maçta da saha avantajını iyi kullanacaklarını, rakibin özellikle deplasmanlarda yaşadığı savunma zaafını da tempoyu arttırarak cezalandıracaklarını ve kazanırken rakip potaya minimum 85 sayı göndereceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (84.5) – 1.59
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …