Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Nanterre – Chalons Reims İddaa Tahmini 25.11.18

Nanterre – Chalons Reims İddaa Tahmini 25.11.18

Fransa Jeep Elite Pro A mücadelesinde Nanterre Pazar saat 20:00’da Chalons Reims ile karşılaşacak. Bes10 toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Nanterre, hem Şampiyonlar Ligi’nde hem de Pro A’da istediği gibi bir giriş yaptı diyebiliriz. Pro A’da 10 maçın ardından 6 galibiyetler var ve play-off yarışında söz sahibi konumundalar. Ligde oynadıkları son 2 iç saha maçlarını da üst üste kazandılar ve bunu yaparken yüksek tempo artı verimli hücum performansları ön plandaydı. Sırasıyla Le Mans’ı 98-77 ve Fos Sur Mer’i 93-71 ile geçmeyi bilmişlerdi.

Chalons Reims 10 maçın ardından 5 galibiyet alabildi ve ligin orta halli takımlarından biri. Tempolu oynamayı seviyorlar ama en büyük problemleri savunmadaki düşük dirençleri. Son 3 maçlarında da bizlere bu senaryoya uygun şekilde hep yüksek skorlu mücadeleler izlettiler, bu maçlarda sırasıyla 168, 178 ve 166 sayı çıkmıştı.

Nanterre son haftalarda hücum performansıyla ön plana çıkan ve yüksek tempolarda verimli oynamayı bilen bir takım. Chalons Reims de aynı şekilde tempoyu forse eden bir takım ve skor bulma konusunda problemleri yok. Ancak iki iki ekibin de hücumdaki pozitif etkinliklerinin aksine savunmada vasat bir performansları olduğunu düşündüğümüzde bu maçta bol skor çıkması için tüm etkenler yerine oturmuş oluyor.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (160.5) / 1.67
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Unicaja Malaga – Obradoiro İddaa Tahmini 24.03.19

İspanya Liga Endesa 24.hafta mücadelesinde Unicaja Malaga Pazar saat 19:00’da Obradoiro ile karşılaşacak. İddaa deplasman …