Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Nanterre – Chalons Reims İddaa Tahmini 25.11.18

Nanterre – Chalons Reims İddaa Tahmini 25.11.18

Fransa Jeep Elite Pro A mücadelesinde Nanterre Pazar saat 20:00’da Chalons Reims ile karşılaşacak. Bes10 toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Nanterre, hem Şampiyonlar Ligi’nde hem de Pro A’da istediği gibi bir giriş yaptı diyebiliriz. Pro A’da 10 maçın ardından 6 galibiyetler var ve play-off yarışında söz sahibi konumundalar. Ligde oynadıkları son 2 iç saha maçlarını da üst üste kazandılar ve bunu yaparken yüksek tempo artı verimli hücum performansları ön plandaydı. Sırasıyla Le Mans’ı 98-77 ve Fos Sur Mer’i 93-71 ile geçmeyi bilmişlerdi.

Chalons Reims 10 maçın ardından 5 galibiyet alabildi ve ligin orta halli takımlarından biri. Tempolu oynamayı seviyorlar ama en büyük problemleri savunmadaki düşük dirençleri. Son 3 maçlarında da bizlere bu senaryoya uygun şekilde hep yüksek skorlu mücadeleler izlettiler, bu maçlarda sırasıyla 168, 178 ve 166 sayı çıkmıştı.

Nanterre son haftalarda hücum performansıyla ön plana çıkan ve yüksek tempolarda verimli oynamayı bilen bir takım. Chalons Reims de aynı şekilde tempoyu forse eden bir takım ve skor bulma konusunda problemleri yok. Ancak iki iki ekibin de hücumdaki pozitif etkinliklerinin aksine savunmada vasat bir performansları olduğunu düşündüğümüzde bu maçta bol skor çıkması için tüm etkenler yerine oturmuş oluyor.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (160.5) / 1.67
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Nes Ziona – Hapoel Eilat İddaa Tahmini 05.07.20

İsrail Winner Ligi 26. hafta mücadelesinde Nes Ziona Pazar saat 20:05’de Hapoel Eilat ile karşılaşacak. …