Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Nanterre – Gravelines İddaa Tahmini 15.05.21

Nanterre – Gravelines İddaa Tahmini 15.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 11. hafta erteleme maçında Nanterre Cumartesi saat 19:00’da Gravelines ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Nanterre 23 maçın ardından 10 galibiyet alabildi ve son 3 maçlarını üst üste kazanarak dikkatleri yeniden üstlerine çektiler. Ancak halen play-off yarışından 3 galibiyet uzaktalar. Dolayısıyla kalan haftalarda artık çok daha az hata yapma lüksleri var. Bu sezon ilk düzeltmeleri gereken şey iç saha performansları, toplamda 10 maçtan 4 tanesini kazandılar. İyi olan ise bu galibiyetlerin 2 tanesinin son 3 maçta gelmesiydi; Chalon’u 13 ve Le Portel’i zor da olsa 1 sayı ile geçmişlerdi bu zaferlerde. 12 Mayıs’taki son maçlarında ise bu kez Chalon’a konuk olmuşlar ve 10 sayı farkla kazanmışlardı. 

Gravelines ise ligin vasat ekiplerinden biri, 25 maçlarından sadece 8 tanesini kazanabildiler. Daha da kötü son 9 maçlarını üst üste kaybettiler, tam anlamıyla galibiyete hasret ve bitik durumdalar. Son maçlarında evlerinde oynamalarına rağmen denk rakiplerinden Le Portel’e 63-73 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta Belçikalı uzun Boukichou 15 sayı ve Sy 13 sayı ile yegane direnebilen isimlerdi, takımın yıldız Weber ortalarda yoktu. 

İki takım arasında kalite anlamında net farklar var. Nanterre son 5 maçtan 4 tanesini kazanmış, 3 maçtır da kaybetmeyen, formda bir takım. Motum takviyesi ve hemen takıma ısınması artı Reed ile Berhanemeskel’in skora istikrarlı şekilde katkı vermeleri, Euroleague takımlarının peşinde olduğu öok yönlü forvet Cordinier’in enerjik oyunu da bunlara eklenince üst üste galibiyetler aldılar. Bu maçta da evlerinde oynamanın avantajıyla formsuz Gravelines ile aralarındaki kalite farkını net olarak sahaya yansıtacaklarını ve handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Samsunspor İddaa Tahmini 13.06.21

Türkiye Basketbol Ligi final serisi 3. maçında Semt77 Yalovaspor Pazar saat 16:00’da Samsunspor ile karşılaşacak. …