Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Nanterre – Limoges İddaa Tahmini 02.10.21

Nanterre – Limoges İddaa Tahmini 02.10.21

Fransa Betclic ELITE Pro A açılış haftası mücadelesinde Nanterre Cumartesi saat 18:00’da Limoges ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Koç Donadieu ile yola devam eden Nanterre bu sezon Avrupa kupalarında mücadele etmeyeceği için sadece Pro A’ya konsantre durumda. Ama yine de iyi bir kadro kurduklarını belirtmek gerekli. Orleans ile iyi bir sezon geçiren Ermeni uzun Luke Fischer, Arjantinli tecrübeli forvet Garino, çok yönlü forvet Chris Horton, eski dost Nick Johnson, yetenekli guard Sene, skorer guard Senglin ve eski Petkimli Wimbush takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. Özellikle guard rotasonunda Johnson, Senglin, Sene üçlüsü ile çok can yakacaklarını düşünüyorum bu sezon. 

Limoges ise yeni koçu Cancellieri ile hazırlandı bu sezona. Geçen sezon da kadroda yer alan Nicolas Lang, Paumier, Invernizzi, Beyhurst, Crusol gibi isimlerle yola devam etmeyi tercih ettiler. Yeni eklenen isimlere baktığımızda ise tecrübeli guard Demonte Harper, çaylak Massinburg, Kağıtspor’dan hatırlayacağınız Horace Spencer, Torino’dan gelen Pinkins, Cholet’den hatırlayacağınız Gerry Blakes ve tecrübeli Estonyalı forvet Vene takımın öne çıkması beklenen silahları konumundalar. 

Bana göre Nanterre kağıt üstünde sadece Pro A’da, tek kulvarda mücadele edecek bir takım için gayet iyi bir kadro kurmuş durumda.. Üstelik bu maçta ev sahibi avantajına da sahip olacaklar. Limoges’un son yıllara göre daha zayıf bir kadro kurduğuunu düşünüyorum. Bu zorlu deplasmanda Senglin, Johnson, Sene, Fischer, Horton, Garino, Wimbush gibi silahlara karşı ayakta kalamayacaklarını düşünüyorum. Nanterre’in sezona galibiyetle başlayacağını ve düşük handikapı da zorlanmadan aşacağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Kızıl Yıldız – Alba Berlin İddaa Tahmini 22.10.21

Turkish Airlines Euroleague 5. hafta mücadcelesinde Kızıl Yıldız Cuma saat 20:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. …