Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Nanterre – Limoges İddaa Tahmini 03.03.19

Nanterre – Limoges İddaa Tahmini 03.03.19

Fransa Jeep Elite Pro A 21.hafta mücadelesinde Nanterre Pazar saat 20:30’da Limoges ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Nanterre Pro A’da 12 galibiyetle ve averajla 4.sırada yer alıyor. Ancak Pro A’da bu sezon müthiş bir çekişme var, 12 galibiyete sahip tam 6 takım var hepsi averajla 3.sıradan 8.sıraya kadar sıralanmış durumdalar. Yani artık galibiyet sayılarının yanı sıra ikili averajlar bile çok değerli konuma geldi. Evinde çok iyi oynayan Nanterre 10 maçın ardından 9 galibiyet almıştı, diğer taraftan lige verilen arada Liderler Kupası ilk turunda bu maçtaki rakipleri Limoges’a farklı yenilmişlerdi, bir alacakları var rakiplerinden.

Limoges ise aynı rakibi gibi 12 galibiyetli takımlar furyası arasında 5.sırada yer alıyor. Ancak deplasman karneleri orta şekerli, 10 maçtan 4 tanesini kazanabildiler sadece. Liderler Kupası’nda Nanterre’i farklı geçtikten sonra Strasbourg’a 9 sayı ile kaybetmişlerdi. Lige verilena ara öncesi Limoges’un deplasman karnesi çok kötüydü Eurocup ve Pro A’daki 3 deplasman maçlarını da üst üste kaybetmişlerdi.

İki takım Liderler Kupası çeyrek finalinde geçtiğimiz günlerde karşılaşmış ve Limoges farklı bir galibiyet almıştı. Nanterre kendi sahasında, taraftarı önünde mutlaka bunun intikamını almak isteyecektir ancak ligdeki 12 galibiyetli takımların ne kadar sıkıştığını düşündüğümüzde bu maçta kazanan takım sanki bir değil 2 galibiyet almış gibi olacak. Bu nedenle Limoges’un bu maça ekstra konsantre olacağını ve son maçta farklı kazanmanın psikolojik üstünlüğü ile de direnerek handikapta kalabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+4.5) / 1.69
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 07.08.20

NBA‘de normal sezon mücadeleri Orlando’daki fanusta devam ediyor. Dallas Mavericks güçlü rakibi Los Angeles Clippers …