Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Nanterre – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 02.06.21

Nanterre – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 02.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A 18. hafta erteleme maçında Nanterre Çarşamba saat 19:00’da Metropolitan Levallois ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin kazanması durumunda toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı bahis için limiti 161.5 olarak belirlemiş.

Nanterre 29 maçın ardından hanesine 14 galibiyet yazdırdı kendisine 10. sırada yer bulabildi. Ligin bitmesine 5 maç var ve artık play-off yarışına dahil olabilmek için hata yapma lüksleri kalmadı, 2 adım gerideler şuan için. Son maçlarda da bunun bilincinde bir şekilde iyi sonuçlar aldılar, 4 maçtır kazanıyorlar. Son 2 maçlarını da içerde kazanmışlar ve aynı zamanda yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi bizlere. Sırasıyla Orleans’ı 99-87 ve Le Mans’ı 97-93 ile geçmişlerdi. 

Levallois ise 29 maçın ardından hanesine 17 galibiyet yazdırdı ve play-off yarışında iyi bir konumdalar, 6. sıradalar. Ancak asıl hedefleri olan 4. sıra için beklentilerin altında kaldılar, 2 adım gerideler Bourg ve Strasbourg’dan. Bu nedenle onların da şiddetle galibiyete ihtiyacı var. 4 maçlık mağlubiyet serilerini geçen hafta deplasmanda vasat rakipleri Chalon Saone’u zor da olsa 72-78 ile geçerek kırmışlardı. O maçta Michineau 24 sayı, 4 asist ile takımının taşıyan isim olmuştu. 

İki takım arasında bana göre kağıt üstünde net olarak üstün taraf Nanterre, çok daha kaliteli bir kadroları var ve son haftalarda oynadıkları basketbolla da bunu sahaya yansıtmayı başardıklarını görüyoruz. Levallois haddini bilen ve disiplinli bir takım, iyi de savunma yaptıklarını biliyoruz. Ama formda Nanterre karşısında hem de deplasmanda bu savunma anlayışının pek işlemeyeceğini düşünüyorum. Daha iyi durumda olan, daha formda ev sahibinin Warren, Cordinier, Reed, Motum gibi silahlarıyla kazanarak serisini 5 maça çıkaracağını ve bizlere yine yüksek skorlu, keyifli bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (159.5) – 2.50
Bets10 Oranı: MS 1 & ÜST (161.5) – 3.20
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …