Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Nanterre – Pau Orthez İddaa Tahmini 20.05.21

Nanterre – Pau Orthez İddaa Tahmini 20.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 13. hafta erteleme maçında Nanterre Perşembe saat 19:00’da Pau Orthez ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.38 olarak belirlemişler. 

Nanterre 25 maçın ardından hanesine 10 galibiyet yazdırdı ve kendisine 11. sırada yer bulabildi, play-off yarışından 2 adım gerideler. Evlerindeki performansları ise pek iyi durumda değil, toparlanmaları gerekiyor artık. 11 maçtan 4 tanesini kazanabildiler kendi sahalarında. Son 2 iç saha maçlarında ise Le Portel’e karşı zorlansalar da 1 sayı farkla kazanmışlar, Gravelines’a karşı ise direnmelerine rağnen 5 sayı farkla yenildiler. Son maçta ise konuk oldukları güçlü Monaco’ya direnemediler ve 23 sayı farkla yenildiler. Kaba 17 sayı ve Reed 11 sayı ile çift haneli skor üreten isimler oldular. 

Orthez ise son maçlarda toparlanma sinyalleri verdiler, son 4 maçtan 3 tanesini kazandılar. Ancak halen 25 maçtan sadece 9 tanesini kazanabildiklerini unutmayalım, düşme potasından sadece averajla uzak kalabildiler. Deplasma karneleri de iyi durumda değil, 13 maçtan 10 tanesini kaybettiler ve son 3 deplasman maçlarından 2 tanesini kaybettiklerini de belirtelim. Evden uzakta Asvel ve Le Mans’a çift haneli farklarla kaybederken son deplasman maçınad ise Cholet karşısında iyi direnmişler ve sonuna kadar ayakta kalarak 3 sayı farkla kazanabildiler. 

İki takım da bu sezonun pek güven vermeyen ekipleri arasında yer alıyorlar. Nanterre son 2 maçını üst üste kaybetti ve artık play-off yarışından uzaklaşmamak adına kayıp yaşamak istemiyorlar, toparlanmaları gerekiyor acil olarak. Motum, Reed, Kaba gibi silahları devreye sokarak artık kendi sahalarında hata yapmayacaklarını, deplasmanlarda zorlanan Orthez’in onlara 40 dakika boyunca direnemeyeceğini düşünüyorum. Alternatif olarak da tempolu geçmesini beklediğim maçta yüksek skor seçeneklerine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.38
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Litvanya – Dominik Cumhuriyeti İddaa Tahmini 18.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları için oynanacak eleme maçları öncesi Litvanya hazırlık maçında Zalgirio Arena’da Dominik Cumhuriyeti …