Anasayfa / Basket Napoli / Napoli – Tortona İddaa Tahmini 07.11.21

Napoli – Tortona İddaa Tahmini 07.11.21

İtalya Lega Basket Serie A 7. hafta mücadelesinde Napoli Pazar saat 22:45’de Tortona ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.50 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.72 olarak belirlemiş. 

Ligin yeni takımlarından Napoli, lige renk kattı ilk haftaların ardından. Evet 6 maçlarından sadece 2 tanesini kazanabildiler ama bu galibiyetlerin konuk ettikleri ligin dişli takımlarından Treviso ve son şampiyon Virtus Bologna karşısında geldiğinin altını çizelim. Ayrıca geçen hafta da deplasmanda olmalarına rağmen denk rakiplerinden Trieste’ye çok iyi direnmişler, son topta 77-75 ile kaybetmişlerdi. O maçta Parks 20 sayı, 5 ribaund, Elegar 18 sayı, 12 ribaund ve Rich 15 sayı,i 5 ribaund, 8 asist ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

Tortona da ligin diğer yeni takımı ve onlar da iyi bir giriş yaptılar, 6 maçlarından 3 tanesini kazandılar. İlginç olan onların da son galibiyeti yine son şampiyon Bologna karşısında ve yine kendi sahalarında gelmişti tıpkı Napoli gibi. 93-76 ile şampiyonu devirdikleri o maçta Daum 18 sayı, 7 ribaund, Macura 15 sayı, 7 ribaund ve Wright 14 sayı, 7 asist ile öne çıkan isimler olmuşlardı. Son deplasman maçlarında ise Trieste karşısında hayal kırıklığı yaratmışlar ve tam 31 sayı farkla hezimete uğramışlardı. 

Lige renk katan iki yeni takımın, denk ekiplerin kapışmasını izleyeceğiz. Ancak Napoli’nin ev sahibi avantajını iyi kullanan bir takım olduğunu belirtelim ki bana göre maçtaki denkliği de bu faktör bozacak. Parks, Elegar ve Rich gibi oyuncuların tecrübe seviyeleri de bir diğer belirleyici nokta. Tortona’nın iyi bir kadrosu olsa da tecrübe anlamında böyle zorlu maçlar sorun yaşamaları beklenebilir, özellikle deplasmanda. Ben ev sahibinin zaman zaman zorlanacağını ama 40 dakika sonunda galibiyete uzanan taraf olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Napoli – Cremona İddaa Tahmini 05.12.21

İtalya Lega Basket Serie A 10. hafta mücadelesinde Napoli Pazar saat 21:45’de Cremona ile karşılaşacak. …