Anasayfa / Basketbol Haber / NBA Yaz Ligi’nde Yer Alan Fenerbahçeliler

NBA Yaz Ligi’nde Yer Alan Fenerbahçeliler

Fenerbahçe yardımcı antrenörlerinden Erdem Can, Utah Jazz organizasyonuyla birlikte Las Vegas’taki Yaz Ligi organizasyonunda görev yapıyor. Erdem Can, 2-5 Temmuz tarihlerinde Utah Jazz ile Yaz Ligi’nin Utah ayağında görev yapmış ve ardından 6 Temmuz’da Vegas’a geçmişti. Erdem Can, bu süre zarfında Genel Menajer Maurizio Gherardini’yle 10 Temmuz tarihinde düzenlenen uluslararası seminerde konuşmacı olarak yer aldı.

Yaz Ligi’nde Erdem Can ve Maurizio Gherardini dışında, Fenerbahçe pazarlama sorumlusu Murat Tankut Yaz Ligi organizasyonunda ve fizyoterapistlerden Ertan Yorgun da Brooklyn Nets organizasyonunda görev alıyor.

2 Temmuz tarihinde Utah ve Sacramento’da başlayan, ardından 6 Temmuz’dan itibaren Vegas’a taşınan NBA Yaz Ligi karşılaşmaları 17 Temmuz’da son bulacak.

Kaynak: BasketfaulHakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko İddaa Tahmini 17.02.19

Ankara’nın ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Kupası‘nda final heyecanında Anadolu Efes Pazar saat 19:00’da Fenerbahçe Beko ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir