Anasayfa / Auckland Huskies / Nelson Giants – Auckland Huskies İddaa Tahmini 02.07.21

Nelson Giants – Auckland Huskies İddaa Tahmini 02.07.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Nelson Giants Cuma saat 10:30’da Auckland Huskies ile karşılaşacak. Bets10 misafir takımın galibiyeti için 1.43 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Giants 13 maçın ardından hanesine 5 galibiyet yazdırabildi ve ligin orta altı takımlarından biri, ilk 4 yarışıyla da aralarında 3 galibiyetlik fark oluşmuş durumda zaten. Ayrıca son 4 maçlarını evlerinde oynamalarına rağmen 3 tanesini kaybettiklerini, son ikisinde de üst üste teslim olduklarını belirtelim. Sırasıyla Nuggets’dan 10 ve Saints’den 12 sayı fark yemişlerdi. 30 Haziran’da oynadıkları bu son maçta Hale 25 sayı ve Ingram 17 sayı ile direnmeye çalışan yegane isimlerdi. 

Huskies ise 14 maçtan 8 tanesini kazandı ve kendisine 4. sırada,ilk 4 takım arasında yer buldu. Ancak alttan gelen Nuggets ve Rams kalan maçlarda onları çok zorlayacaklar. bu nedenle de artık bu tarz alt sikler takımlara karşı hata yapma lüksleri kalmadı diyebiliriz. Son maçta da bunun bilinciyle deplasmanda olmalarına rağmen denk rakiplerinden Nuggets’ı 70-93 gibi net bir skorla geçmişlerdi. 27 Haziran’daki bu son maçta Vodanovich 24 ve Johnson 23 sayıyla galibiyetin mimarları olmuşlardı. 

Giants’ın her geçen gün son şansı azalıyor ve son haftalarda üst üste kendi sahalarında maçlar oynamalarına rağmen bunun avantajını kullanamadılar, hatta üst üste kayıplar yaşadılar. Bu maçta da karşılarında formda ve güçlü takımlardan biri olacak. Huskies’in son haftalarda deplasmanda maçlarını da sorunsuz geçtiğini biliyoruz. Bu maçta da Vodanovich liderliğinde üstünlüklerini kabul ettireceklerini ve kazanacaklarını düşünüyorum. Alternatif olarak da lehlerine açılmış olan baremden üst seçeneğine gidebilirsiniz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.43
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Mets de Guaynabo – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 01.08.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Pazar saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile karşılaşacak. …