Anasayfa / İddaa Tahminleri / Nelson Giants – Manawatu Jets İddaa Tahmini 03.06.21

Nelson Giants – Manawatu Jets İddaa Tahmini 03.06.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Nelson Giants Perşembe saat 10:30’da Manawatu Jets ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 1.62 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Giants 9 maçın ardından hnaesine 4 galibiyet yazdırdı ve bu galibiyetlerin hepsi son 5 maçta geldi, yani son dönemde ligin formda takımlarından biri olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca şuana kadar evlerinde oynadıkları 3 maçtan ikisini kazandıklarını da belirtelim. Son 2 iç saha maçlarında üst üste Rams’ı 12 ve Hawks’ı 3 sayı farkla geçmişlerdi. O son maçı 112-109 ile kazanırken Hale 41 sayı, 7 asist ile nefis bir performans sergilemiş, Dempster 19 sayı ve Ingham da 17 sayı ile ona destek olan isimler olmuşlardı.

Jets ise ligin zayıf halkalarından biri, 7 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler şuana kadar. Deplasmanda da şimdiye kadar oynadıkları 4 maçı da kayıpla geçtiler, henüz galibiyetle tanışamadılar evden uzakta. Son 2 deplasman maçlarında Rams’dan 11 ve Nuggets’dan 12 sayı fark yemişler, direnç gösterememişlerdi. Son olarak 30 Mayıs’ta Sharks’ı konuk etmişler ama evlerinde galibiyet elde edememişler, 12 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Giants ligin kalbur üstü takımlarından biri ve özellikle evlerinde iyi işlere imza attılar sezonun ilk haftalarında. Hale’in devreye girmesi ve skorer performansı ile takımı sırtlamasıyla farklı bir seviyeye çıktıkları gerçek. Henüz deplasmanda maç kazanamamış olan ligin zayıf halkalarından Jets karşısında da evlerinde hata yapmayacaklarını, kazanarak yollarına devam edeceklerini düşünüyorum. Alternatif olarak da son haftalarda iki takımın da tempoyu yükselttiğini öngörerek üst seçeneğini önereceğim. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Litvanya – Rusya İddaa Tahmini 22.06.21

Hazırlık Maçları kapsamında Litvanya Salı saat 19:30’da Rusya ile karşılaşacak. Mobilbahis misafir takım lehine 16.5 …