Anasayfa / İddaa Tahminleri / Neptunas – Siauliai İddaa Tahmini 06.03.23

Neptunas – Siauliai İddaa Tahmini 06.03.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Neptunas Pazartesi günü saat 19:50’de Siauliai ile karşılaşacak. Hovarda misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

Neptunas ligin orta şekerli takımlarından birisi. 20 maçlarından 8 tanesini kazandılar ve kendilerine 9. sırada yer buldular, play-off potasından 1 adım uzaktalar sadece. Bununla beraber kupa dahil evlerindeki son 3 maçtan 2 tanesini kaybettiler… Jonava’ya 5 ve Rytas’a 12 sayı farkla kaybederken Juventus’u da zorla son nefeste 1 sayı ile geçebilmişlerdi. Milli aradan önceki son sınavlarında ise konuk oldukları güçlü rakipleri Wolves karşısında hiç dayanamamışlar, 16 sayı farkla ezilmişlerdi. 

Siauliai de ligin play-off ekiplerinden birisi. 20 maçtan 10 tanesini kazandılar ve kendilerine 7. sırada yer buldular. Onların form grafiği daha iyi durumda, son 3 maçtan ikisini kazanarak girdiler milli araya. Ayrıca son 2 deplasman maçlarını kazandıklarının da altını çizelim. Önce zayıf Pieno’yu zor da olsa 1 sayı farkla, sonra güçlü rakipleri Lietkabelis’i ise 9 sayı farkla, net bir skorla geçmeyi bilmişlerdi. Antino Jackson, Vargas, Sabeckis, Pekovic, Mangas takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Puan tablosuna da yansıdığı şekilde iki takım arasında bir denklik var. Zatan 6 Aralık’taki ilk karşılaşmalarında da bunun sahaya yansıdığını görmüştük. Siauliai’yi ev sahibi avantajı sayesinde son nefeste 1 sayı ile kazanmıştı. Şimdi deplasmanda olacaklar ama yine de direnç seviyelerinin yüksek olacağını düşünüyorum ki rakiplerinden daha formda oldukları da bir gerçek. Jackson, Sabeckis, Pekovic gibi silahların liderliğinde kolay pes etmeyeceklerini, kaybetseler de handikapta kalacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …