Anasayfa / Hazırlık Maçları / Neptunas – VEF Riga İddaa Tahmini 08.09.23

Neptunas – VEF Riga İddaa Tahmini 08.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Neptunas Cuma günü saat 20:00’da VEF Riga ile karşılaşacak. Hovarda Litvanya ekibinin galibiyeti için oranı 1.50 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Neptunas koç Brazys yönetiminde yeni sezona hazırlanıyor ve hedefleri play-off bileti için savaşmak olacak. Kadrolarına baktığımızda ise Polonya liginden hatırlayacağınız tecrübeli guard Sterling Gibbs, Leiden’den Amerikalı pivot Rutherford, Betis’den genç ve potansiyelli Macar forvet Maronka, Nevezis’de adından sıkça söz ettiren Belçikalı uzun Lambrecht takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. 

Riga bu sezon hem BCL hem de yerel ligde mücadele edecek. Koç Gailitis yönetiminde kadrolarını iki kulvar için güçlendirmeye, derinleştirmeye çalıştılar. Sakatlığı nedeniyle milli takımdan sonra henüz takıma katılamayan Dairis Bertans, Finlandiyalı milli uzun Madsen, tecrübeli guard Vitols, Mersin’den hatırlayacağınız Aaron Jones, çaylak skorer Brendan Adams, milli görevden henüz dönmeyen Porto Rikolu Isaiah Pineiro ve tecrübeli forvet Gulbis takımın öne çıkan isimleri olacaklar.

Normal şartlarda Riga’nın kağıt üstünde biraz daha iyi bir takım olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Bertans, taze transfer Madsen ve Pineiro’nun henüz takıma katılmamış olması Riga’nın ciddi anlamda güç kaybetmesi anlamına geliyor. Neptunas ise Gibss, Rutherford, Maronka, Lambrecht gibi kaliteli isimlerle rakibi böyle eksik yakalamışken kazanabilecek bir takım. Handikap riskine girmeden Litvanya ekibinin direkt galibiyetini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.50
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …