Anasayfa / Hapoel Eliat / Nes Ziona – Hapoel Eilat İddaa Tahmini 03.06.19

Nes Ziona – Hapoel Eilat İddaa Tahmini 03.06.19

İsrail Ligi çeyrek final serisi 4.maçında Nes Ziona Pazartesi saat 20:00’da Hapoel Eilat ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin direk galibiyeti için 1.69 oran açıklamışken İddaa ise bu maç için barem belirlememiş.

Ziona son maçta deplasmanda işin hücum tarafında standartlarının altında kalmış ve 76 sayı üreterek kaybetmişti. Evlerindeki maçta ise tempoyu istedikleri gibi yükseltip verimli hücum ederek 95 sayıya ulaşıp kazanmışlardı. Zanna ve Cook’un istikrarlı oyununun yanına bir x-faktör daha bulmaları gerekiyor ve bu ismin de Browne olacağını düşünüyorum. Çünkü bu maç onlar için artık tamam mı devam mı niteliğinde varlarını yoklarını ortaya koymaları gerekecek.

Eilat ev sahibi avantajını koruyor seride ve bu maça daha rahat çıkacaklar rakiplerine göre. Çünkü kaybetseler de serinin kaderini belirleyecek son maça ev sahibi olarak çıkacaklar. Ayrıca evlerindeki son maçı da iyi savunma yaparak kazanmanın moraline sahipler. Am tabi unutmamak lazım deplasmandaki ilk maçta rakiplerine 11 sayı farkla yenilmişlerdi.

Ziona rakibine göre daha iyi hücum eden bir takım ve tempoyu bulduklarını, daha doğrusu ritm yakaladıklarında onları 90 sayının altında tutmak çok zor. Evlerindeki ilk maçta da bu istediklerine kavuşup kazanmışlardı. Şimdi taraftarları önünde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve ilk maçta burada çift haneli farklarla yendikleri Eilat’a karşı psikolojik olarak da üstün olduklarını düşünüyorum. Eilat rakibini bu kez daha çok zorlar ama tamam mı devam mı maçını kazanan ev sahibi olur ve seride 5.maçı izleriz diye düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ML 1 / 1.69
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Trefl Sopot – Arka Gdynia İddaa Tahmini 20.09.20

Polonya Ligi 4.hafta mücadelesinde Trefl Sopot Pazar saat 18:35’de Arka Gdynia ile karşılaşacak. Hem İddaa …