Anasayfa / Hapoel Tel Aviv / Nes Ziona – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 13.09.21

Nes Ziona – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 13.09.21

İsrail Lig Kupası son 16 mücadelesinde Nes Ziona Pazartesi saat 21:00’da Hapoel Tel Aviv ile karşılaşacak. Bets10 başkent ekibinin galibiyeti için 1.48 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Nes Ziona yeni koçu Lubin ile sezona hazırlandı. Raviv Limonad, Jerome Meyinsse, Corey Fisher, Patrcik Miller, Wayne Selden, Nimro Levi, Austin Price, Kwan Cheatham, Braian Angola takımdan ayrılan önemli isimler olurlarken, yerlerini ise Büyükçekmece’den Matt Farrell, Rishon’dan Gutt, Yeni Zelanda ekibi Saints’den Kerwin Roach, Samsunspor’dan Soares, G-League’den Kenny Wooten, Tomer Levinson, Samara’dan Ike Nwamu ile doldurdular. Geçen sezon 8. sırada yer al amışlardı, bu sezon işlerinin daha zor olacağını düşünüyorum. 

Başkent ekibi yeni koçu Danny Franco ile iyi bir yaz dönemi geçirdi, kadrosunu güçlendirdi. Paul Stoll, Gabe York, Reggie Upshaw takımdan ayrılan isimler olurken, yolu ülkemizden de geçmiş olan J’Covan Brown, G-League’den James Young, Jerusalem’den Zalmanson, Eilat’dan Skjoldebrand takımın yeni takviyeleri oldular. Geçen sezon da kadroda yer alan Bar Timor ile JP Tokoto da yine önemli silahları arasında bulunan isimler. Geçen sezon beklentilerin altında kalıp 10. sırada yer almışlardı, bu sezon play-off hedefliyorlar. 

Ziona kadrosunu yenilemeye çalışsa da geçen sezon göre net olarak güç kaybettiğini düşünüyorum. Fisher, Miller, Selden, Cheatham, Angola gibi isimlerin yerlerini dolduramadılar. Hapoel Tel Aviv ise koç Franco’yu takımın başına getirerek hedefini yükselttiğini gösterdi ki kadrolarını da Brown ve Young gibi 2 önemli isimle güçlendirdiler. Timor ve Tokoto ile beraber bu maçta Nes Ziona karşısında üstünlük kuracaklarını, sezona galibiyetle başlayan taraf olacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Pesaro – Venezia İddaa Tahmini 18.09.21

Bologna’nın ev sahipliğinde oynanacak olan İtalya Süper Kupa çeyrek final mücadelesinde Pesaro Cumartesi saat 13:00’da …