Anasayfa / İddaa Tahminleri / New Orleans Pelicans – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 04.08.20

New Orleans Pelicans – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 04.08.20

NBA‘de 2019-20 sezonu geri dönüş maçları kapsamında New Orleans Pelicans Salı saat 01:30’da Memphis Grizzlies ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Memphis lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Pelicans fanustaki maçlara istediği gibi bir başlangıç yapamadı. Önce Utah’a iyi direnmelerine rağmen son topta yenildiler sonra da hiç varlık gösteremedikleri Clippers’a tam 23 sayı farkla yenildiler. Genç ve dinamik kadro pandemi arasından sonra toparlanıp tekrar konsantre olma, takım olma konusunda sorunlar yaşıyor. Bu mağlubiyetler sonrası 28 galibiyette kaldılar ve 9. sıradaki Spurs’den bir adım gerideler, halen şansları devam eidyor.

Memphis de rakibi gibi genç ve kaliteli bir kadroya sahip. Yılın Çaylağı Ödülü’nün en büyük favorisi olan Morant liderliğinde Jackson ve Brooks eşliğinde iyi işler çıkarıyorlar. Her ne kadar fanustaki iki maçlarını da kaybetmiş olsalar da Portland karşısında da Spurs karşısında da iyi direnmişlerdi ki Spurs karşısında sadece 2 sayı farkla yenildiklerini de unutmayalım. Genç oyuncuların yanı sıra Valanciunas da pota altında etkili oynuyor.

İki takım arasında net benzerlikler var ve denk güçlerin kapışmasını izleyebileceğimizi söyleyebiliriz. Ancak daha formda olan taraf, daha diri olan taraf kesinlikle Memphis bana göre. Son maçta da Spurs kaşrısında bunu gösterdiler zaten. Morant liderliğinde denk rakipleri karşısında bir adım önde olduklarını, kaybetseler de handikap içerisinde kalacaklarını düşünüyorum. 8. sıradaki yerlerini güçlendirmek için kazanmaları gerekiyor.

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.48
Bets10 Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini 01.10.20 (Basket Guru)

NBA final serisi ilk maçında Los Angeles Lakers Perşembe saat 04:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. …