Anasayfa / Cleveland Cavaliers / New York Knicks – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 02.11.23

New York Knicks – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 02.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde New York Knicks Perşembe günü saat 02:30’da Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Knicks iddialı play-off takımlarından birisi konumunda. Sezona da buna paralel bir giriş yaptı ve son 3 maçtan 2 galibiyet çıkarmayı başardı. Deplasmanda Hawks’ı 6 sayı ve son olarak 1 Kasım’da buradaki rakipleri Cavs’ı bu kez deplasmanda tam 18 sayı farkla geçmişlerdi. 109 sayı atarak net bir şekilde kazandıkları o maçta Brunspn 19 sayı, 5 ribaund, Randle 19 sayı, 10 ribaund ve Quickleu 18 sayı ile katkı vermişlerdi. Barret’ın durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok. 

Cavs ise sakatlıkların da etkisiyle sezona istediği gibi bir giriş yapamadı, son 3 maçlarını üst üste kaybederek buraya formsuz ve moralsiz geliyorlar. Nitekim dün evlerinde konuk ettikleri rakipleri karşısında 18 sayı farkla can sıkıcı bir yenilgi aldıklarını da belirtelim. 91 sayıda kaldıkları o maçta Mitchell 26 sayı, Niang 11 sayı, 3 ribaund ve Okoro 11 sayı, 7 ribaund ile ayakta kalabilen yegane isimlerdi. O maçta olduğu gibi bu maçta da Allen, Garland ve Rubio’dan faydalanamayacaklar, LeVert’in durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Eğer Cavs tam kadro olabilseydi denk güçlerin mücadelesi diyebilirdik ama daha dün kendi sahalarında oynadıkları maçta da gördüğümüz üzere Allen, Garland, Rubio, LeVert yokken Mitchell tek başına takımını ayakta tutamıyor. Evet belki bu maçta biraz daha fazla direnebilirler ama sonunda kazanabileceklerini düşünmüyorum. Knicks’in Barrett olsa da olmasa da Randle, Brunson, Quickley üçlüsüyle evinde hata yapmayacağını ve bir kez daha Cavs’ı yeneceğini düşünüyorum.  

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BTK Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Beşiktaş Emlakjet – Joventut Badalona İddaa Tahmini 06.12.23

BKT EuroCup A grubu 10. hafta mücadelesinde Beşiktaş Emlakjet Çarşamba günü saat 20:00’da Joventut Badalona …