Anasayfa / NBA / New York Knicks – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini (2) 25.01.23

New York Knicks – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini (2) 25.01.23

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, salıyı çarşambaya bağlayan gece 03:30’da Cleveland Cavaliers ile Madison Square Garden’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 216.5 olarak belirlemiş.

New York Knicks üst üste üç galibiyet aldıktan sonra Robinson’un sakatlığının da etkisiyle oynadığı dört maçı kaybetti. Toronto’ya bir kez daha kaybeden ekip özellikle işin savunma kısmında sezon başındaki gibi fazlasıyla yumuşak kalmaya başladı. Toronto karşısında oynamayan Immanuel Quickley’nin bu gece oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak. Bu dönemde Randle, Barrett, Brunson üçlüsüne daha fazla yük düşüyor.

Cleveland Cavaliers ise son olarak Milwaukee’i 114-102 geçmeyi başardı. Donovan Mitchell’ın oynamadığı üç maçta iki mağlubiyet bir galibiyet alan ekibin 29-19’luk derecesiyle birlikte kredisinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Son maçta takımla iyi bir başlangıç yapan Dean Wade’e de kavuştular ama Wade’in form bulabilmesi için süreye ihtiyacı var. Donovan Mitchell’ın da bu maçta takıma geri dönmesi bekleniyor.

New York şu sıralar istediği galibiyetleri alamıyor. Julius Randle’ın biraz keskin olan oyununun her zaman onların lehine işlemesi biraz zor. Cleveland Cavaliers cephesi ise son dönemde biraz fazla mağlubiyet almış olsa da hâlâ hem caydırıcı hem de kuvvetli bir takım pozisyonunda. Bu gece Cleveland bir tık ön plana çıkıyor ama iki tarafın da galibiyet alabilecek güçte olduğunu düşünüyorum. İki tarafın da 110’ları bulma ihtimalini yüksek görüyorum. Bu yüzden tercihim üstten yana olacak.

Eksikler:

New York: Immanuel Quickley (gtd), Mitchell Robinson
Cleveland:

İddaa Oranı: ÜST (216.5) – 1.50
intobet Oranı: ÜST (216.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7

 


Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Toronto Raptors İddaa Tahmini 06.02.23

NBA normal sezon mücadelesinde Memphis Grizzlies, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Toronto Raptors ile FedEx Forum’da …