Anasayfa / Büyük Britanya Ligi / Newcastle Eagles – Plymouth Patriots İddaa Tahmini 18.11.22

Newcastle Eagles – Plymouth Patriots İddaa Tahmini 18.11.22

Büyük Britanya Ligi mücadelesinde Newcastle Eagles Cuma günü saat 22:30’da Plymouth Patriots ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışlar.

Newcastle 8 maçın ardından hanesine 2 galibiyet yazdırabildi ve ligin alt sıra ekiplerinden biri. Temel sıkıntıları savunmadaki yumuşaklıkları, ortalama 82 sayı görüyorlar potalarında. Hatta milli aradan önceki son 3 maçlarından ikisinde bu ortalamanın çok daha üstünde sayılar yemişlerdi. Önce Sheffield’dan 87 sonra da bu maçtaki rakipleri Plymouth’dan 96 sayı yemişlerdi. Hamlet, Donovan Johnson, Everett üçlüsü takımın önemli silahları konumundalar.

Plymouth da ligin alt sıra ekiplerinden birisi, rakiplerinden 1 adım öndeler sadece, 3 galibiyet toplayabildiler 8 maçın ardından. Ancak milli araya üst üste 2 mağlubiyetle gittiklerinin ve formsuz olduklarının altını da çizelim. Onlar da savunmada sorun yaşayan ekipler arasındalar, son 3 maçlarında sırasıyla 85, 101 ve 88 sayı yenimişlerdi. Hassan, Dusha, Hawthorne takımın öne çıkan silahları arasında yer alıyorlar. 

İki takım da ligin alt sıralarında yer alıyorlar ve hedefleri buralardan kurtulmak. Bunun için de sezonun hedef maçlarından birine çıkacaklar. Savunmada sorun yaşıyor olmaları, çok yumuşak kalmaları ile beraber bu maçta yüksek skorlar bekleyebiliriz. Nitekim 28 Ekim’deki son karşılaşmalarında yine ev sahibi olan Newcastle rakibini 108-96’lık skorla yenmişti. Bu maçta da savunmaların geri planda olacağını, bol skorlu bir mücadele izleyceeğimizi tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.55
Bets10 Oranı: ÜST (166.5) – 1.65
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …