Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – Giessen İddaa Tahmini 11.12.21

Niners Chemnitz – Giessen İddaa Tahmini 11.12.21

Almanya easyCredit BBL 10. hafta mücadelesinde Niners Chemnitz Cumartesi saat 20:00’da Giessen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Chemnitz 9 maçın ardından hanesine 5 galibiyet yazdırdı ve geçen sezon geldiği ligde kalıcı olduğunu, artık istikrarlı takımlardan biri olduğunu gösterdi bu sezon da. Son 3 maçlarından ikisini kazanarak da formda olduklarının mesajını verdiler. Evlerindeki son 2 maçta, önce kupada Bayern’i 5 sayı ile yenip elemişler sonra da BBL’de denk rakiplerinden Heidelberg’i zorlansalar da 3 sayı ile yenmeyi bilmişlerdi. Susinskas, Richter, Mike ve Massenat takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Giessen ise ligin vasat takımlarından biri. 9 maçlarından sadece 3 tanesini kazanabildiler ve düşme hattından 1 adım uzaktalar yanlızca. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve işler kesin olarak iyi gitmiyor. Ayrıca deplasman karneleri de epey kötü, 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler evden uzakta. Geçen hafta da konuk ettikleri dişli rakipleri Ulm’a fazla direnememişler ve 11 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. O maçta Omot 20 sayı, 4 ribaund ve Tate 20 sayı, 5 ribaund ile takımlarını ayakta tutmaya çalışmışlar ama yetersiz kalmışlardı. 

Kağıt üstünde baktığımız zaman iki takım arasında belki ciddi farklar göremeyiz ama sahada oynanan basketbol ve sürdürülebilirlik konusunda Chemnitz kesinlikle rakibinden bir kaç adım önde. Ayrıca Susinskas, Mike ve Massenat gibi silahları da çok verimli kullandılar şuana kadar. Alt sıralardan uzak kalmaya devam etmek adına özellikle kendi sahalarında bu tarz rakiplere fırsat tanımamaları gerektiğini iyi biliyorlar. Bunun bilinciyle de işi baştan sona ciddiye alacaklarını ve kazanırken düşük handikapı da aşabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.51
Rexbet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Lavrio – Treviso İddaa Tahmini 18.01.22

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in serisi 2. maçında Lavrio Salı saat 20:30’da Treviso ile karşılaşacak. İddaa …