Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – Telekom Bonn İddaa Tahmini 01.05.22

Niners Chemnitz – Telekom Bonn İddaa Tahmini 01.05.22

Almanya easyCredit BBL 34. hafta mücadelesinde Niners Chemnitz Pazar saat 21:30’da Telekom Bonn ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Chemnitz 32 maçın ardından hanesine 21 galibiyet yazdırdı ve şıanda 5. sırada yer alıyorlar ki 4.sıradaki Ludwigsburg’dan da sadece 1 adım gerideler, tam anlamıyla flaş bir performansa imza attılar bu sezon. Son 2 maçlarında ise önce içerde Braunshweig’a sürpriz bir şekilde 9 sayı farkla yenilmişler, sonra deplasmanda ligden düşen takımlardan biri olan Giessen’i 21 sayı farkla geçerek moral depolamışlardı. 

Bonn ise rakibinden daha flaş bir performansa imza attı ve uzun süredir Bayern ve Alba’nın önünde liderlik koltuğunda oturuyor. Toplamda 26 galibiyet elde ettiler ama tabi Alba ile Bayern’in onlardan 3 maçları eksik dolayısıyla, sezonu lider bitirmeleri kolay olmayacak. Tam 11 maçlarını kaybetmiyorlar ve bu kapanış maçını da kazanarak seriyi 12 maça çıkarıp artık rakiplerinin hata yapmalarını bekleyecekler kalan maçlarda. 

İki takım arasında elbette bir kalite ve seviye farkı var. Bonn uzun süredir ligin zirvesinde bulunan özel bir takım. Koç Ilsalo’nun öğrencileri tam 11 maçlık nefis bir galibiyet serisinin içindeler ve son olarak geçen hafta konuk oldukları dişli rakipleri Ulm’u 11 sayı farkla yendiler. Açıkçası Chemnitz de bu sezonun flaş takımlarından biri olsa da Bonn’un sikletinde değil. Kulvietis ve Hawkins liderliğindeki Bonn’un bu maçı kazanması sürpriz olmayacaktır ama ben riski azaltmak adına onlar lehine açılmış handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.44
Rexbet Oranı: MS 2 (+2.5) – 1.66
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 12.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında İtalya Cuma günü saat 21:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti …