Anasayfa / İddaa Tahminleri / Norrkoping – Jamtland İddaa Tahmini 16.01.23

Norrkoping – Jamtland İddaa Tahmini 16.01.23

İsveç Ligi mücadelesinde Norrkoping Pazartesi günü saat 21:04’de Jamtland ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Norrkoping ligin iddialı play-off takımlarından birisi. 18 maçlarından 13 tanesini kazandılar ve kendilerine 5. sırada yer buldular. Ayrıca son 4 maçlarını da üst üste kazanarak ne kadar formda olduklarını göstermişlerdi. Evlerindeki son 2 maçta ise pek iyi sinyaller vermediklerini gördük. Önce bu maçtaki dnek rakipleri Jamtland’a 8 sayı farkla yenildiler, sonra da Uppsala karşısında beklenmedik şekilde zorlansalar da uzatma sonunda 9 syaı farkla kazanmışlardı.

Jamtland da rakibi gibi ligin güçlü play-off adaylarından birisi. Onların da şuana kadar 18 maçtan 13 tanesini kazandığını gördük. Onlar da son 4 maçlarını üst üste kazandılar. Ancak farklı olan nokta onların deplasman karneleri de çok iyi, evden uzakta da 4 galibiyetlik bir seri yakalamış durumdalar ve bu seride 20 Aralık’ta gelen Norrkoping galibiyeti de var! 4 gün önceki son maçta da Sodertalje’yi tam 33 sayı farkla ezip geçmişler, ne kadar iyi durumda olduklarını göstermişlerdi. 

İki takım arasında bir denklik olduğunu puan tablosunda da görebiliyoruz zaten. Ancak bu denkliğin yanı sırada bu sahada daha yeni, 20 Aralık’ta karşılaştıklarını ve kazanan tarafın o zaman da misafir takım konumunda olan Jamtland olduğunu da belirtelim. Üstelik 8 sayı gibi net bir farklar kazanmışlardı. Bu maçta da yine deplasmanda olmalarına rağmen Hampton, Horton, Guinn gibi silahlarla kazanabileceklerini düşünüyorum, bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.61
Betroad Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.85
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …