Anasayfa / BK Pardubice / Nymburk – BK Jip Pardubice İddaa Tahmini 25.05.23

Nymburk – BK Jip Pardubice İddaa Tahmini 25.05.23

Çekya Ligi üçüncülük serisi ilk maçında Nymburk Perşembe günü saat 19:00’da BK Jip Pardubice ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar.

Nymburk ligin en güçlü şampiyonluk adayıydı ki normal sezonu da lider bitirmişlerdi. Ancak yarı finalde saha avantajları olmasına rağmen 7. sıradan gelen Opava’ya son maçta 3-4 ile kaybederek elendiler, soğuk bir duş aldılar. O seride evlerinde oynadıkları 4 maçın 3 tanesinde yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol hakimdi, sırasıyla 175, 169 ve 160 sayı üretilmişti. Milli oyuncu Sehnal, Benda, Kriz ve Amerikalı oyuncular Watson, Boeheim, Lockett, Autrey takımın öne çıkan isimleri konumundalar.

Pardubice ise normal sezonu 4. sırada bitirmiş bir ekip ve açıkçası burada olması zaten bekleniyordu, sürpriz olmadı. Yarı final serisinde denk rakiplerinden Decin karşısında saha avantajları bulunmamasına rağmen sonuna kadar mücadele etmişler ama son nefeste 4-3 ile elenmekten kurtulamamışlardı. O serideki deplasman maçlarına baktığımızda özellikle savunmada çok zorlandıklarını gördük. Son maçta tam 90 sayı görmüşlerdi potalarında… 

Takımlar sezon içerisindeki son 2 maçta bizlere tempolu ve bol skorlu bir mücadele izletmişlerdi, sırasıla 167 ve 196 sayı üretilmişti o maçlarda. Kendi yarı final serilerinde de buna benzer bir trendde mücadeleler izletmişlerdi bizlere. Açıkçası bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. İki takım adına da elbette bir nevi formalite serisi olacak. Diğer taraftan serinin galibi Avrupa kupalarında yer alacağı için bu anlamda motivasyon sebebi olabilir. Sezon içerisindeki karşılaşmalarında da olduğu gibi bizlere bol skorlu bir mücadele izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.68
intobet Oranı: ÜST (164.5) – 1.86
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …